سه شنبه, 23 مهر 1398
شناسه خبر:1144

جشن نیکوکاری فرصتی در راستای ترویج فرهنگ احسان است

  • انداز قلم

به گزارش سومانیوز ؛ مدیر آموزش و پرورش صومعه‌سرا گفت: جشن نیکوکاری هر ساله با هدف آموزش نوعدوستی و کمک به همنوعان برگزار می‌شود.

 

بر اساس این خبر ، مهرداد فیض‌بخش در مراسم نمادین جشن نیکوکاری که در دبستان هفده شهریور صومعه‌سرا برگزار شد، با اشاره به آغاز هفته نیکوکاری اظهار کرد: در راستای ایجاد رفاه و کمک به مستمندان و محرومین جامعه هفته‌ای با عنوان احسان و نیکوکاری نامگذاری شده است.

 

وی با بیان اینکه جشن نیکوکاری فرصتی مناسب در راستای ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری است، افزود: جشن نیکوکاری فرصتی برای مشارکت دانش‌آموزان در کمک به همنوعان خودشان است.

 

فیض‌بخش با اشاره بر اینکه احسان و نیکی کردن به دیگران امری است که در وجود همگان نهادینه شده است، به گونه‌ای که هر کس با دیدن محرومیت همنوع خود در صدد رفع آن بر می‌آید، خاطرنشان کرد:  احسان و نیکوکاری از مفاهیم ارزشمندی در دین ما است که همواره بر انجام آن تاکید شده است.

 

 

 

مدیر آموزش و پرورش صومعه‌سرا در پایان با تاکید بر اینکه امروز ترویج احسان و نیکوکاری بین دانش‌آموزان از اهمیت بسیاری برخوردار است، تصریح کرد: جشن نیکوکاری هر ساله با هدف آموزش نوعدوستی و کمک به همنوع برگزار می‌شود./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد سوما

طلایی

نقره ای

رو در رو

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 52 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید