سه شنبه, 23 مهر 1398
شناسه خبر:3761

وداع با پیکر مرحوم "محمدباقر منصوری"‌ در اردبیل برگزار شد

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مراسم تشییع و تدفین مداح خوش‌لحن اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) با حضور اقشار مختلف مردم از جای جای ایران و برخی کشورهای خارجی در اردبیل برگزار شد.

مراسم تشییع و تدفین مداح خوش‌لحن اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) با حضور اقشار مختلف مردم از جای جای ایران و برخی کشورهای خارجی در اردبیل برگزار شد که مراسم تشییع این مداح نامدار مملو از جمعیت بود.

حضور اقشار مختلف مردم در خیابان‌های اردبیل چشمگیر بود و از کودک و پیر و جوان و زن و مرد از جای جای کشور خود را برای مراسم تشییع و خاک‌سپاری این مداح شهیر اردبیلی به اردبیل رسانده بودند.مراسم اقامه نماز بر پیکر مرحوم منصوری توسط امام جمعه اردبیل در محل مصلی اقامه و بعد از اقامه نماز مراسم تشییع از مقابل مصلای اردبیل به‌سمت بهشت فاطمه(ع) برگزار شد.

بعد از مراسم باشکوه تشییع، پیکر مرحوم حاج محمدباقر منصوری در بهشت فاطمه اردبیل به خاک سپرده شد.

این مداح شهیر خطه آذربایجان شب گذشته در ارومیه و به‌هنگام وضو گرفتن در مسجد این شهر دچار ایست قلبی شد و دار فانی را وداع گفت.

حضور اقشار مختلف مردم در خیابان‌های اردبیل چشمگیر بود و مراسم تشییع و خاک‌سپاری مرحوم منصوری در اردبیل برگزار شد.

مراسم شام غریبان این مداح توانمند امشب در مسجد اوچدکان برگزار شده و فردا نیز مراسمی برای گرامیداشت این مرحوم در اردبیل برگزار می‌شود./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 285 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید