دوشنبه, 29 مهر 1398
شناسه خبر:1107
رییس سازمان برنامه و بودجه گیلان:

راه آهن رشت – قزوین در چند نقطه دچار مشکل است

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان گفت: وقتی در مسائل ابتدایی مثل محیط زیست مانده ایم صحبت از توسعه منطقی نیست.

کیوان محمدی در حاشیه جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان در فرمانداری املش با اشاره به پیشرفت ۹۰ درصدی راه آهن رشت – قزوین اظهار کرد: این حال این پروژه در چند نقطه دچار مشکل است که اگر این نقاط هم حل شود به طبق پیش بینی ها به بهره برداری می رسد.

وی با اینکه امسال ۵۰۰ میلیارد تومان برای این پروژه تخصیص یافت گفت: پیش بینی بودجه بیشتری برای تکمیل پروژه راه آهن رشت – قزوین در سال ۹۶ داریم.

رییس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان گفت: در بودجه سال آینده استان گیلان پیس بینی تملک دارای ۳۷۴ میلیارد تومان تملک دارایی شده است که البته باید به تصویب مجلس برسد.

محمدی با اشاره به اینکه آنگونه که باید به املش توجه نشده است گفت: متاسفانه سرمایه گذاری کمی در این شهرستان شده است، در بازدیدی که امروز انجام دادیم مشاهده کردیم که مرکز دفن زباله املش تبدیل به فاجعه شده است.

وی با بیان اینکه هر ناروایی در حق محیط زیست دامن انسان را می گیرد، گفت: وقتی در مسائل ابتدایی مثل محیط زیست مانده ایم صحبت از توسعه منطقی نیست.

محمودی فرماندار املش در جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان از برگزاری جشنواره اکوتوریسم چای در بهار آینده در شهرستان املش خبر داد./کاسپین

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 75 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید