یکشنبه, 26 آبان 1398
شناسه خبر:1110
رئیس ستاد انتخابات گیلان:

اجازه نمیدهیم از امکانات نظام برای تبلیغ کاندیداها استفاده شود

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ رئیس ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه انتظار مشارکت پرشور را در این دوره انتخابات از مردم عزیزمان داریم گفت: طبق برآوردهای اولیه حدود ۳۰ هزار نفر ما را در برگزاری انتخابات همراهی می کنند.

محمد احمدی پور، با اشاره به پیش رو بودن دو انتخابات مهم در ابتدای سال آتی اظهار کرد: تاکنون ۵ جلسه ستاد انتخابات استان گیلان تشکیل شده است و مقدمات برگزاری انتخابات در ۱۶ شهرستان استان فراهم شده است.

وی با بیان اینکه به طور مرتب با فرمانداران شهرستان در حال برگزاری جلسه و رایزنی هستیم، افزود: هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی نیز تشکیل شده و آموزش نیروها تا رده بخشداران صورت گرفته است.

ریییس ستاد انتخابات استان گیلان افزود: در کنار اجرای انتخابات با استفاده از همه امکانات سازمان های دولتی و مردم نهاد و با کمک همه دلسوزان نظام اسلامی بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری که شرکت همه آحاد در انتخابات را بعنوان یکی از نیازهای اساسی در این دوره اعلام فرمودند، ۱۶ برنامه برای جذب حداکثری مردم در انتخابات طراحی شده که انشاء الله در سطح شهر و روستا توسط بخش های مختلف اجرایی می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه انتظار مشارکت پرشور را در این دوره انتخابات از مردم عزیزمان داریم گفت: طبق برآوردهای اولیه حدود ۳۰ هزار نفر ما را در برگزاری انتخابات همراهی می کنند.

احمدی پور گفت: ما مجری انتخابات هستیم، مبنای کار ما هم قانون است و رای مردم هم حق الناس است از اینرو تمام تلاش ما این است که همه نه تنها دستگاه های دولتی بلکه سازمان هایی مربوط به قوای دیگر، نیروهای مسلح و … قانونمند عمل کنند و از جمله مسائلی که به شدت رصد میکنیم جلوگیری از هر گونه استفاده از امکانات دولتی برای انتخابات است.

وی خاطر نشان کرد: هیچ دستگاهی قانونا نمی تواند از امکانات نظام برای تبلیغ کاندیدای مورد نظر خود استفاده کند و حتما رصد لازمه به صورت جدی صورت خواهد گرفت تا این امر صورت نپذیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه توصیه اصلی ما همه همکاران رعایت امانت داری است، گفت: همانطور که در انتخابات مجلس دیدیم در دو حوزه رودسر و املش و فومن و شفت تفاوت آرا کمتر از ۱۴۰ رای بود که نشان از امانت داری مسئولان داشت، همین توصیه را برای ایندوره هم داریم و مطمئنا مردم هر چه در صندوق رای می ریزند همان شمارش خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 171 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید