جمعه, 15 آذر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:1223
اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان خبر داد:

همزمان با روز قدس انجمن شعر مقاومت استان گیلان تشکیل میشود

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان برنامه های این جمعیت در روز جهانی قدس سال 1398 را تشریح کرد.

براساس این خبر و به نقل از خبرگزاری قدس (قدسنا)، دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان با دعوت از همه اقشار مختلف جامه برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام کرد، این دفتر برنامه های متنوعی را در روز جهانی قدس در سراسر استان گیلان تدارک دیده است.

اسماعیل بلالایی با اشاره به اینکه دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان برنامه های متنوعی را در روز جهانی قدس در سراسر استان گیلان علی الخصوص شهر رشت برگزار خواهد کرد، گفت: صدور بیانیه و فراخوان جهت حضور پرشور مردم گیلان در راهپیمایی روز جهانی قدس از جمله برنامه این جمعیت برای روز قدس است.

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان افزود: غرفه این جمعیت در مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس دایر بوده و به توزیع اقلام فرهنگی نظیر پوستر، نقشه، کتاب و ... خواهد پرداخت. همچنین در این غرفه به سئوالات شرکت کنندگان در راهپیمایی در حوزه تخصصی فلسطین، قدس و مقاومت نیز توسط کارشناسان این جمعیت پاسخ داده خواهد شد.

بلالایی با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی در حوزه کتابخوانی و آگاهی بخشی در جامعه از برگزاری مسابقه کتابخوانی الکترونیکی - پیامکی «چرایی روز قدس» خبر داد. وی در ادامه گفت: دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان مسابقه تیتر برتر برای رسانه های گیلان و عکسواره عکس برتر با موضوع «من و روز قدس» را نیز در استان گیلان برگزار خواهد کرد.

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان در پایان با اعلام اینکه مراسم عصری با شعر با موضوع «امام خمینی(ره)، روز قدس و مقاومت» در روز یکشنبه 12 خرداد برگزار خواهد شد اظهار داشت: به امید خدا و با پیگیری های صورت گرفته در روز یکشنبه «انجمن شعر مقاومت استان گیلان» با حضور شاعران مطرح و فعال در این حوزه نیز اعلام موجودیت خواهد کرد و این انجمن به صورت ماهانه تشکیل جلسه خواهد داد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 143 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید