چهارشنبه, 24 مهر 1398
شناسه خبر:1444
اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان خبر داد:

رونمایی از وبسایت «اندیشکده قدس» و انتشار کتاب شعر «ابابیل های قرن ۲۱» در گیلان

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان از گردآوری مجموعه اشعار از شعرای گیلان تحت عنوان «ابابیل های قرن ۲۱» برای نخستین بار خبر داد و گفت: پایگاه اطلاع رسانی «اندیشکده قدس» در روز جهانی قدس رونمایی می شود.

براساس این خبر و به نقل از ایکنا، اسماعیل بلالایی، امروز، ۱۱ خرداد در نشست ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس که در سالن اجتماعات این شورا در رشت برگزار شد، با اشاره به سیاست این جمعیت در نشر معارف فلسطین، اظهار کرد: اهمیت فلسطین و مسجد القصی باید به درستی بیان شود، زیرا صهیونیست ها به دنبال توطئه هستند.

دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان از آمادگی این جمعیت جهت معرفی و اعزام کارشناسان کمیسیون سیاسی و امور بین الملل جمعیت دفاع از فلسطین برای حضور در برنامه های بصیرتی ویژه روز جهانی قدس در استان خبر داد و افزود: پایگاه اطلاع رسانی «اندیشکده قدس» در روز جهانی قدس رونمایی می شود.

بلالایی همچنین از گردآوری مجموعه اشعار از شعرای گیلان تحت عنوان «ابابیل های قرن ۲۱» برای نخستین بار با موضوع فلسطین خبر داد و تصریح کرد: این مجموعه در انتظار دریافت مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

دبیر جمعیت دفاع از فلسطین در گیلان با بیان اینکه سال گذشته مسابقه الکترونیکی کتابخوانی با موضوع «چرایی روز جهانی قدس» در استان همزمان با سراسر کشور برگزار شد، خاطرنشان کرد: در این مسابقه نزدیک به ۲۵ هزار نفر از سراسر کشور شرکت کردند لذا این ظرفیت در سال جاری نیز وجود دارد.

اسماعیل بلالایی همچنین از برگزاری مسابقه «تیتر برتر» در روز جهانی قدس از سوی خبرگزاری قدس خبر داد و یادآور شد: برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر مقاومت با همکاری ارشاد اسلامی و برگزاری عصر شعر با موضوع فلسطین از دیگر برنامه هاست.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 53 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید