دوشنبه, 29 مهر 1398
شناسه خبر:640

مرگ دو نفر در گیلان حین برف روبی به دلیل ایست قلبی

  • انداز قلم

به گزارش سومانیوز ؛ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان گیلان از ایست قلبی و مرگ دو مرد حین برف روبی در پشت بام منزل خبر داد.

بر اساس این خبر ، حمید محمدی افزود: این دو مرد میانسال از شهرستان های بندرانزلی و شفت، امروز فوت کردند.
وی با تاکید بر اینکه افراد دچار مشکلات قلبی و عروقی نباید برای برف روبی اقدام کنند، اظهار کرد: سایر افراد نیز بایستی در هوای سرد و برفی و یا در حین برف روبی، مراقب وضعیت جسمانی خود باشند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان گیلان بیان کرد: نیروهای این مرکز امروز به یک مرد 54 ساله در روستای پسیخان صومعه سرا که حین برف روبی از پشت بام سقوط کرده بود، امدادرسانی کردند.
وی اظهار داشت: این مرد از ناحیه کمر و ستون فقرات دچار آسیب شد که توسط نیروهای 115 به بیمارستان امام خمینی شهرستان صومعه سرا منتقل شد.
محمدی تصریح کرد: امدادرسانی به یک مورد لیز خوردگی در شهرستان رودبار از دیگر اقدامات مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان در پی بارش برف امروز (پنجشنبه) است.
وی بیان داشت: این فرد دچار آسیب دیدگی از ناحیه قفسه سینه و ستوان فقرات ، توسط نیروهای مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان به بیمارستان ولی عصر رودبار منتقل شد.
محمدی امدادرسانی به زن 75 ساله در شهرستان صومعه سرا به دلیل لیزخوردگی را از دیگر موارد امدادرسانی عنوان و اضافه کرد: این زن نیز به بیمارستان صومعه سرا انتقال داده شد.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان گیلان از ساعت هشت تا 20 امروز ، 66 مورد ماموریت تصادفی و غیرتصادفی انجام داده است./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 69 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید