سه شنبه, 23 مهر 1398
شناسه خبر:3654
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

دخالت‌های غیر کارشناسانه، خدمت‌رسانی به مردم را در عرصه بهداشت و درمان به مخاطره می‌اندازد

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن تبریک انتصاب سرپرست جدید دانشگاه و تقدیر از زحمات ریاست سابق، گفت: دخالت های غیر کارشناسانه، خدمت رسانی به مردم استان در عرصه بهداشت و درمان را به مخاطره می اندازد.

حجت الاسلام والمسلمین علی اسماعیلی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تبریک دهه کرامت، انتصاب دکتر ارسلان سالاری را به عنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان تبریک گفت و از زحمات دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک قدردانی کرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر جلوگیری از سوق دادن فضای دانشگاه در مسیر اغراض سیاسی از برخی مسوولان خارج از دانشگاه خواست با احترام به قانون و همراهی با تصمیمات اتخاذ ‌شده از سوی مقامات وزارت بهداشت و درمان، تنش های جناحی و سیاسی خود را وارد فضای دانشگاه علوم پزشکی گیلان نکنند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی در ادامه افزود: دخالت های غیر کارشناسانه جهت تامین برخی اغراض سیاسی، به نفع مردم نیست و خدمت رسانی به مردم استان در عرصه بهداشت و درمان را به مخاطره می اندازد. وی انتقاد سازنده را برای رساندن دانشگاه به مطلوب مورد انتظار، شایسته تقدیر عنوان کرد و افزود: قضاوت های عجولانه و غیر منصفانه برخی مسئولان، حسن نیت این افراد را با ابهام مواجه می سازد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایان سخنان خود گفت: از کسانی که در مسیر حق و در راستای خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی و حفظ حقوق بیت المال قدم برمی دارند، تا زمانی که در این مسیر باشند، حمایت خواهیم کرد./پایگاه اطلاع رسانی دیار میرزا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 122 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید