یکشنبه, 26 آبان 1398
شناسه خبر:3671

پایان رقابت‌های قایقرانی ماراتن کشور با قهرمانی گیلان

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ تیم گیلان عنوان قهرمانی دومین دوره مسابقات قایقرانی ماراتن کشور را از آن خود کرد.

دومین دوره مسابقات قایقرانی ماراتن قهرمانی کشور گرامیداشت زنده یاد شاهرخ صیاد مومن با قهرمانی تیم گیلان در بندر انزلی پایان یافت.

در پایان این رقابت‌ها تیم گیلان با ۴۴ امتیاز به مقام قهرمانی رسید، تهران با ۳۳ امتیاز و مازندران با ۲۵ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در رقابت‌های انفرادی و در رده سنی بزرگسال، صادق زمانی از گیلان، طاهر حسینی افشار از کرمانشاه و مصطفی علیخانی از مازندران اول تا سوم شدند، در رده سنی کمتر از ۲۳ سال صیاد مؤمن از گیلان به مقام نخست رسید، آرمین حیدرزاده از تهران و علی آهنگر بهان از مازندران عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

در رده سنی جوانان ایلیا نادر نژاد از گیلان، علی طاهری از مازندران و امیر نظام مطلبی از تهران به مقام اول تا سوم دست یافتند.در رده سنی پیشکسوتان هم رضا رئیسی از گیلان، مسعود شیرین آبادی از تهران و علی کیانی از توابع تهران در رده‌های اول تا سوم ایستادند.

دومین دوره مسابقات قایقرانی ماراتن قهرمانی کشور گرامیداشت زنده یاد شاهرخ صیاد مومن با حضور ۹ تیم از ۸ استان در مسافت ۲۰ کیلومتر برگزار شد.نفرات اول هر رده سنی به اردوی تیم ملی قایقرانی برای حضور در رقابت‌های آسیایی ۲۰۱۹ که مهر ماه در چین برگزار می‌شود، راه یافتند./باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 139 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید