پنج شنبه, 21 آذر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3700

دفاتر خبرگزاری بسیج در ۷ نقطه از گیلان راه‌اندازی می‌شود

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان گفت: در مجموع ۷ دفتر شهرستانی خبرگزاری بسیج تا پایان شهریور در نقاط مختلف استان گیلان به طور کامل افتتاح می‌شوند.

روح‌الله پوراسماعیلی صبح امروز در جمع خبرنگاران از افتتاح دفاتر شهرستانی خبرگزاری بسیج گیلان خبر داد و در تشریح این موضوع اظهار داشت: 7 دفتر شهرستانی خبرگزاری بسیج تا پایان شهریور در نقاط مختلف استان گیلان افتتاح و راه‌اندازی می‌شوند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان رویکردها و مهم‌ترین اهداف ایجاد دفاتر خبرگزاری بسیج را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: هدف خبرگزاری بسیج اطلاع‌رسانی دقیق و انتشار اخبار فعالیت‌های سپاه و بسیج در حوزه‌های محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به مردم است.

پوراسماعیلی توسعه فعالیت‌های خبرگزاری بسیج و راه‌اندازی دفاتر شهرستانی آن در استان گیلان را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: در حال حاضر خبرگزاری بسیج در استان گیلان به‌عنوان یک خبرگزاری معتبر شناخته می‌شود و در کنار سایر خبرگزاری‌های رسمی مشغول فعالیت است. وی با بیان اینکه هم‌اینک دفاتر شهرستانی خبرگزاری بسیج گیلان در شهرستان‌های آستارا و بندرانزلی افتتاح شده است ابراز داشت: نخستین دفتر مستقل استانی خبرگزاری بسیج کشور در گیلان افتتاح و راه‌اندازی شد که این موضوع از ظرفیت‌های بسیار بالای این استان در حوزه خبررسانی حکایت دارد.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان از افتتاح 5 دفتر شهرستانی خبرگزاری بسیج در این استان خبر داد و بیان داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده این دفاتر جدید قرار است در شهرستان‌های آستانه اشرفیه، لنگرود، رودسر، فومن و رودبار به بهره‌برداری برسد.

پوراسماعیلی با اشاره به اینکه در صورت تأمین امکانات سخت‌افزاری، امکان افتتاح دفتر خبرگزاری بسیج در شهرستان‌های دیگر نیز وجود دارد افزود: اعتماد مردم به نظام بزرگترین قدرت بازدارنده کشور در مقابل دشمنان است و وظیفه خبرگزاری بسیج در این حوزه امیدآفرینی و ارائه تحلیل‌های صحیح است. وی از اجرای طرح "هر حوزه بسیج، یک خبرنگار" در گیلان نیز خبر داد و در تشریح این موضوع اظهار داشت: این طرح با هدف تقویت فعالیت‌های خبرگزاری بسیج اجرا می‌شود و برگزاری دوره‌هایی نظیر آموزش مقدماتی و حرفه‌ای خبرنویسی بخشی از اقدامات پیش‌بینی شده در این طرح است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمنان برای از بین بردن انسجام داخلی کشور از طریق رسانه‌های وابسته به خود در حال تلاش هستند گفت: دشمن به دلیل شکست سختش از سپاه، بسیج و نیروهای نظامی ایران به تغییر اذهان ملت ایران و همچنین جنگ نرم روی آورده است.

پوراسماعیلی سرمایه‌گذاری آمریکا و هم‌پیمانانش در حوزه عملیات روانی و جنگ نرم را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: دشمن با بزرگ جلوه دادن مسائل حاشیه‌ای و کوچک کردن اقدامات انجام شده در کشور سعی دارد با استفاده از ابزارهای قدرتمند رسانه‌ای به اهداف شوم خود دست پیدا کند./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 70 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید