جمعه, 15 آذر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3733

سپاه گیلان کار ساخت ۴۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده گلستان را آغاز کرد

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان گفت: سپاه قدس گیلان عملیات ساخت ۴۰ واحد مسکونی را در منطقه سیل‌زده گلستان آغاز کرد و امکانات لازم برای ساخت آنها هم گرفته شد.

سرهنگ پاسدار احمد ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی به استان گلستان  اظهار داشت: مأموریت بازسازی و مرمت 500 واحد از منازل سیل‌زده منطقه گمیشان استان گلستان به استان گیلان واگذار شد که سپاه قدس گیلان اقدامات بازسازی و مرمت این منازل را آغاز کرد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اشاره به برنامه ساخت 150 واحد منزل مسکونی برای مردم سیل‌زده استان گلستان خاطرنشان کرد‌: با مشارکت خوب مردم گیلان، برنامه بازسازی و مرمت حدود 350 واحد از منازل مسکونی مردم سیل‌زده استان گلستان را نیز در دست اقدام داریم.

ابراهیمی با بیان اینکه از اوایل خرداد ماه امسال کار تعمیرات و مرمت حدود 100 واحد از منازل مسکونی را در منطقه سیل‌زده گلستان با مشارکت خوب مردم استان گیلان به پایان رساندیم افزود: این 100 واحد مسکونی بعد از اِعمال تعمیرات و مرمت به صاحبان آنها تحویل داده شد. وی با اشاره به مشارکت خوب صاحبان منازل مسکونی آسیب‌دیده در منطقه سیل‌زده گلستان و تلاش آنها برای تهیه برخی مصالح ساختمانی ابراز داشت: در حال حاضر عملیات ساخت 40 واحد منزل مسکونی را در منطقه سیل‌زده گلستان آغاز کردیم و امکانات لازم برای ساخت آنها هم گرفته شد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان ضمن قدردانی از حمایت فرمانده سپاه قدس گیلان، همت و همدردی خوب مردم و خیرین این استان برای کمک به همنوعان خود در گلستان اظهار داشت: در هفته آینده عملیات ساخت 40 واحد مسکونی دیگر را هم آغاز می‌کنیم.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: متاسفانه هنوز مشکلات سیل در مناطق سیل‌زده گلستان تداوم داشته و قابل مشاهده است اما بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان به عنوان نماینده مردم گیلان برای کمک‌رسانی به مردم آسیب‌دیده استان گلستان در منطقه سیل‌زده حضور دارد و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

وی به کمک‌ها و مشارکت بسیار خوب مردم استان گیلان اشاره کرد و افزود: تداوم این کمک‌ها می‌تواند در برنامه ساخت و بازسازی منازل مسکونی آسیب‌دیده در استان گلستان بسیار تأثیرگذار باشد تا بتوانیم این کار به نحو مطلوب به پایان برسانیم./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 144 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید