سه شنبه, 23 مهر 1398
شناسه خبر:3754
فرمانده انتظامی گیلان:

هنجارشکنی بخشی از عملیات روانی دشمن علیه نظام است

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: هنجارشکنی بخشی از عملیات روانی دشمن علیه نظام است اما آنها به‌دلیل عدم همراهی مردم شکست خوردند.

سردار محمدرضا اسحاقی امروز در نشست مشترک اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان اظهار داشت: هنجارشکنی بخشی از عملیات روانی دشمنان علیه نظام است و آنها برای از بین بردن عفاف و حجاب به‌ویژه در تابستان برنامه‌ریزی کرده بودند اما به‌دلیل عدم همراهی مردم شکست خوردند.

فرمانده انتظامی استان گیلان به اجرای طرح هوشمند ناظر یک در سال 98 اشاره و خاطرنشان کرد: در 5 ماه سال جاری تعداد 66 هزار پیامک کشف حجاب برای مالکان خودروها ارسال شده است.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان نیز در این نشست بیان کرد: احکام تمام ائمه جمعه شهرستان‌های گیلان به‌عنوان رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با دبیری فرماندهان سپاه صادر شد و اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان‌ها مشخص شدند.

حسن کربلایی با بیان اینکه تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در مساجد، محله‌ها و اداره‌ها از برنامه‌های این ستاد است بیان کرد: تمام دستگاه‌های دولتی و غیردولتی مکلف هستند که امر به معروف و نهی از منکر را اجرایی کنند. وی از تشکیل گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان‌های گیلان خبر داد و افزود: گروه‌های تذکر لسانی در پارک‌های قدس دانشجو و ملت شهر رشت به‌طور آزمایشی فعال شدند و تشکیل این گروه‌ها از نخستین فعالیت‌های ستادهای امر به معروف در شهرستان‌ها است.

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این همایش با تاکید بر استفاده از ظرفیت بسیج برای تذکر لسانی در جامعه تصریح کرد: اگر از ظرفیت طرح شجره طیبه صالحین در بسیج به‌خوبی استفاده کنیم، می‌توانیم آثار مثبت آن را در جامعه ببینیم.سردار محمد عبدالله‌پور بر هدایت فضای مجازی توسط نیروهای انقلابی تاکید کرد و عنوان داشت: بایستی از ظرفیت موجود در فضای مجازی برای احیا و گسترش فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر استفاده کنیم.

حجت‌الاسلام ولی عادلی، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان نیز در نشست مذکور به نقش امامان جمعه استان به‌عنوان روسای ستادهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستانی اشاره کرد و گفت: اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و حصول نتایج مطلوب از آن، رسالتی است که با همکاری امامان جمعه استان گیلان به‌دست می‌آید./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 108 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید