جمعه, 15 آذر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3797

توسعه استان گیلان بدون گسترش فناوری اطلاعات امکان‌پذیر نیست

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گیلان با بیان اینکه توسعه استان بدون گسترش فناوری اطلاعات امکان‌پذیر نیست گفت: بنده با کمک مسئولان راهکارها و پیشنهادها در رابطه با گسترش خدمات الکترونیکی را با جدیت تمام بررسی می‌کنیم.

کیمیا تنهایی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک استان گیلان در رشت اظهار داشت: در دنیای امروز، کشوری که به فناوری اطلاعات مجهزتر باشد پیشرفته‌تر محسوب می‌شود و بایستی استفاده از خدمات الکترونیکی در دستگاه‌های اجرایی را گسترش دهیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گیلان با بیان اینکه توسعه استان بدون گسترش فناوری اطلاعات امکان‌پذیر نیست گفت: بنده با کمک مسئولان راهکارها و پیشنهادها در رابطه با گسترش خدمات الکترونیکی را با جدیت تمام بررسی می‌کنیم. وی با اشاره به لزوم گسترش استارتاپ‌ها در گیلان تصریح کرد: تشکیل جلسات این شورا به‌طور مستمر بسیار اهمیت دارد و خروجی جلسات به معاونت استانداری گزارش شود تا بحث بودجه و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی را پیگیری کنیم.

تنهایی با اشاره به اینکه استان گیلان در زمینه فناوری اطلاعات جزء رتبه‌های نخست کشور است خاطرنشان کرد: بایستی کارگروه رفع موانع شهر هوشمند را تشکیل دهیم و مشکلات موجود را با کمک هم برطرف کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گیلان با درخواست از اعضای شورا برای ارائه راهکار در رابطه با بهبود خدمات الکترونیک در گیلان بیان کرد: راهکارهای خود را از هر طریقی به استانداری ارائه دهید تا بتوانیم قدمی برای توسعه استان گیلان برداریم. وی به برگزاری جشنواره الکامپ اشاره کرد و ابراز داشت : در صورت وجود شرایط جشنواره الکامپ را به‌طور مستقل برگزار می‌کنیم و در غیر این‌صورت در فضایی مستقل جشنواره پژوهش و الکامپ را به‌طور مشترک در استان گیلان برگزار می‌کنیم.

تنهایی با تاکید بر اینکه نباید همه امور را به وزارتخانه‌ها بسپاریم عنوان کرد: پیشرفت و توسعه گیلان نیازمند همت بیشتر مسئولان استان است و بایستی بدانیم گاهی انجام دادن کارهای کوچک و به‌تدریج، نتایج بزرگی در پی دارد زیرا دستگاه‌های اجرایی سایر استان‌ها با همین رویکرد پیشرفت چشمگیرتری نسبت به گیلان دارند./خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 41 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید