پنج شنبه, 25 مهر 1398
شناسه خبر:3841
آیت الله فلاحتی در دیدار مدیران کمیته امداد گیلان:

تواضع و یکرنگی در برابر مردم را تداوم دهید

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار مدیرکل، معاونان و روسای اداره های کمیته امداد استان با قدردانی از تلاش این نهاد در ارائه خدمت به نیازمندان جامعه اظهار کرد: خدمت رسانی کمیته امداد مایه امید مردم شده است.

امام جمعه رشت به تواضع و یکرنگی کارکنان کمیته امداد در برابر مردم اشاره کرد و افزود: تواضع در مقابل ارباب رجوع به ویژه مددجویان را ارتقا داده و تداوم ببخشید. وی با بیان اینکه اعتقاد داریم دست مدیران برای اجرای برنامه ها باید باز باشد، تصریح کرد: مدیر باید قدرت تصمیم گیری داشته باشد و اگر همیشه از بالادستی بخواهند اعمال نظر کنند در کار مدیریتی اختلال ایجاد می شود.

آیت الله فلاحتی بر توجه مدیران کمیته امداد به مددجویان زیر پوشش این نهاد تاکید کرد و یادآور شد: مددجویان زیر پوشش نیازمندی اقتصادی را اولویت خود می دانند اما باید به نیازهای معنوی جامعه زیر پوشش خود توجه داشته باشید بنابراین در بخش های فرهنگی جامعه هدف خود خیلی کار کنید. وی با اشاره به اینکه هیچ نظامی نمی تواند پاسخگوی تمام مطالبات مردم باشد، بیان کرد: کمیته امداد باید به جامعه زیر پوشش خود آموزش های لازم در کارآفرینی و ایجاد اشتغال را ارائه کند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان نیز در دیدار مذکور به وضعیت مددجویان این نهاد در بخش های مختلف اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی برای مهارت آموزی مددجویان زیر پوشش اولویت برنامه های کمیته امداد استان است.

عباس اهرابی تصریح کرد: آموزش فنی و حرفه ای در خانواده مددجویان کمیته امداد باید اجباری شود./محسن آقایی دوست

 

 

 

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 252 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید