پنج شنبه, 25 مهر 1398
شناسه خبر:3863
مدیرکل کمیته امداد گیلان مطرح کرد:

تجلی اخلاق‌مداری نیکوکاران در حمایت از ایتام / جذب ۲۵۰ حامی در ایام شهادت امام حسین (ع)

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ حامیان همواره برای بهبود کیفیت زندگی فرزندان یتیم و محسنین تلاش کرده‌اند و این تلاش‌ها برای تأمین هزینه‌های تحصیلی، درمانی، مسکن و دیگر ملزومات ضروری زندگی آن‌ها پررنگ‌تر بوده است.

به نقل از سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان با تأکید بر اهمیت حمایت از ایتام و فرزندان محسنین گفت: در حال حاضر سه هزار و ۶۶۳ یتیم با ۱۳ هزار و ۳۳۰ حامی و چهار هزار و ۵۵۱ فرزند محسنین با ۶ هزار و ۲۴۵ حامی تحت پوشش این نهاد هستند. وی با اشاره به کمک‌های مادی و معنوی حامیان و نیکوکاران از ایتام و فرزندان محسنین در طول سال افزود: برخی از مناسبت‌ها مانند ماه مبارک رمضان، ایام شهادت حضرت امام حسین (ع)، جشن نیکوکاری و عاطفه‌ها و مناسبت‌های دیگر ملی و مذهبی حضور پررنگ‌تر نیکوکاران را به دنبال دارد که همواره قدردان این حضور هستیم و خواهیم بود.

اهرابی از جذب ۲۵۰ حامی در ایام شهادت امام حسیaن (ع) ویارانش خبر داد و خاطرنشان کرد: این نیکوکاران حمایت حدود ۳۰۰ یتیم و فرزند محسنین را به عهده گرفتند.مدیرکل کمیته امداد تجلی اخلاق‌مداری نیکوکاران را در حمایت از ایتام و فرزندان محسنین عنوان کرد و ادامه داد: حامیان همواره برای بهبود کیفیت زندگی فرزندان یتیم و محسنین تلاش کرده‌اند و این تلاش‌ها برای تأمین هزینه‌های تحصیلی، درمانی، مسکن و دیگر ملزومات ضروری زندگی آن‌ها پررنگ‌تر بوده است. وی توزیع سبد غذایی در قالب اطعام ایتام و محسنین را از دیگر اقدامات حامیان و نیکوکاران در ایام شهادت حضرت امام حسین (ع) برشمرد و گفت: با نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس، بسیاری از نیکوکاران و حامیان سبدهای تحصیلی برای کمک به تحصیل ایتام و محسنین اهداء می‌کنند.

اهرابی تصریح کرد: اجرای طرح شوق زیارت برای ایتام و محسنین از دیگر اقدامات کمیته امداد است که با مشارکت و کمک خیران به مشهد مقدس و به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

شایسته ذکر است نیکوکاران عزیز می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد *۸۸۷۷*۰۱۳# ویا با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و portal.mohsenin.ir یاریگر ایتام و محسنین باشند و همچنین شماره تماس ۰۱۳۳۳۳۶۵۸۵۲ هم آماده پاسخگویی به سؤالات خیران عزیز است./خبرنگار محسن آقائی دوست

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 271 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید