پنج شنبه, 25 مهر 1398
شناسه خبر:3902
آیت الله فلاحتی در دیدار شورای مرکزی جمعیت دفاع از مردم مظلوم فلسطین گیلان:

اعاده حقوق ملت مظلوم دین و آیین نمی شناسد / دفاع از مردم فلسطین تکلیف شرعی است

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: در سال های اخیر افراد لیبرال منش تلاش می کنند فلسطین را از ذهن ملت ایران محو کنند و این امر با منشور امت اسلامی سازگاری ندارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار اعضای شورای مرکزی جمعیت دفاع از مردم مظلوم فلسطین گیلان با اشاره به اینکه حمایت از مردم فلسطین وظیفه مسلمانان و تمام ملت ها است اظهار کرد: حمایت از مردم کشور فلسطین وظیفه تمام ملت هاست زیرا اگر ملت های دنیا اجازه دهند هر قداره کشی وارد سرزمین ها شود برای تمام ملت ها خطرناک است.

وی به روایتی از پیامبر گرامی اسلام(ص) مبنی براینکه کسی که اهتمام به امت اسلامی اهتمام نداشته باشد مسلمان نیست، اشاره کرد و افزود: در سال های اخیر افراد لیبرال منش تلاش می کنند فلسطین را از ذهن ملت ایران محو کنند و این امر با منشور امت اسلامی سازگاری ندارد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه دفاع از مردم فلسطین تکلیف شرعی است، تصریح کرد: حمایت از مردم مظلوم فلسطین بر تمام ملت ها واجب است زیرا اعاده حقوق ملت مظلوم دین و آیین نمی شناسد.

آیت الله فلاحتی، اندیشه جهانی حمایت از مظلوم در دین اسلام را عاملی برای حمایت از مردم فلسطین عنوان کرد و گفت: جمعیت دفاع از مردم مظلوم فلسطین را گسترش دهید و در این زمینه اطلاع رسانی کنید.

وی با بیان اینکه عزت مردم فلسطین برای تمام دنیای اسلام عزت است، خاطرنشان کرد: اگر امروز فلسطین سرافراز شود به معنای سرافرازی تمام ملت های آزاده است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 206 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید