یکشنبه, 26 آبان 1398
شناسه خبر:3914

همایش ملی «تحقق اقتصاد مقاومتی» آذرماه در گیلان برگزار می‌شود

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ معاون دانش و پژوهش سپاه قدس گیلان از برگزاری همایش ملی تحقق اقتصاد مقاومتی این استان در اواخر آذر امسال خبر داد و گفت: شرکت‌کنندگان تا ۳۰ آبان فرصت دارند مقالات خود را در 8 محور کلی به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

سرهنگ پاسدار غلامرضا غدیری پیش از ظهر امروز در نشست خبری برگزاری همایش ملی تحقق اقتصاد مقاومتی در گیلان اظهار داشت: همایش ملی تحقق اقتصاد مقاومتی به احتمال زیاد در هفته پایانی آذر امسال در 8 محور کلی و 55 ریزمحور تعیین شده در تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.

معاون دانش و پژوهش سپاه قدس گیلان از همکاری تمامی نهادهای دولتی و غیردولتی، دانشگاهی و علمی، نظامی و انتظامی، رسانه‌ها و پژوشگران جهت برگزاری همایش ملی اقتصاد مقاومتی خبر داد و افزود: تاکنون حدود 90 مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه این همایش ارسال شده و تعداد آنان همچنان نیز در حال افزایش است.

غدیری اعطای گواهی حضور به افرادی که در همایش ملی اقتصاد مقاومتی گیلان شرکت می‌کنند را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: این همایش سراسری دارای مجوز ISC یا همان islamic word science citation center یعنی پایگاه استنادی جهان اسلام است که از ویژگی‌های قابل توجه آن محسوب می‌شود./خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 133 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید