یکشنبه, 26 آبان 1398
شناسه خبر:3917
سردار اشتری در دیدار با خانواده شهید «حسن پاینده» در رشت:

امنیت و اقتدار نظام مقدس اسلامی مدیون و مرهون از خودگذشتگی و جانبازی شهدا است

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ شامگاه یکشنبه سردار «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی کشور در به استان گیلان با خانواده شهید «حسن پاینده» دیدار کرد.

فرمانده نیروی انتظامی در این دیدار با اشاره به اینکه امنیت و اقتدار نظام مقدس اسلامی مدیون و مرهون از خودگذشتگی و جانبازی شهدا است، اظهار کرد: شهدا با فدا کردن جان خود اجازه ندادن هیچ چیزی امنیت و اقتدار این کشور را خدشه دار کند.

سردار حسین اشتری با تأکید براینکه شهدا جان خود را برای رسیدن به جایگاه‌ بالاتر فدا کردند، گفت: ادامه دادن راه این عزیزان یکی از مهم‌ترین وظایف ماست.وی در ادامه شهادت را آزمایشی بزرگ برای خانواده شهدا عنوان کرد و ادامه داد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ۱۳ هزار شهید تقدیم این انقلاب و نظام کرده‌ است از این تعداد ۴۴۵ شهید مربوط به استان گیلان است.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان ضمن هشدار به ارازل و اوباش و کسانی که در سطح جامعه با رفتارخود هنجارشکنی می کنند، تأکید کرد: نیروی انتظامی با تکیه بر قانون با جدیت و قاطعیت با این اعمال برخورد خواهد کرد.
حضور در مراسم تودیع و معارفع فرماندهی انتظامی استان گیلان از دیگر برنامه‌های سردار اشتری در استان گیلان است./خبرگزاری مهر