یکشنبه, 26 آبان 1398
شناسه خبر:3918
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان:

راهپیمایی امروز صحنه‌ی بی بدیل مقابله با تفکر استکباری و استعماری

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مهدی پارسا در حاشیه راهپیمایی امروز اظهار کرد: این روز سالروز مقاومت نسلی است که در همیشه تاریخ چهل ساله پرافتخار خود با عمل به شعار نه شرقی و نه غربی، گفتمان رایج انقلاب را در اقصی نقاط عالم تحقق بخشیده است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی به رهبری ایالات متحده آمریکا و ایادی منفورش امروز دیگر نمی‌توانند مدعی رهبری جهانی شوند که خمینی کبیر (ره) بذر عزت و استقلال را در کشوری به نام جمهوری اسلامی ایران کاشت گفت: اینک همان بذر به درختی تنومند با عقبه چهل سال عزت، عظمت و استقلال تبدیل شده که شاخ و برگ‌های آن از شرق عالم تا حیات خلوت استکبار در غرب این کره‌ی خاکی را درنوردیده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان ادامه داد: دشمنان، به خوبی می‌دانند که جمهوری اسلامی ایران همچون کوهی استوار، حامی ملت‌های مظلوم دنیا شده و هر جا که ندای مظلومیت خواهی از این گیتی برخیزد، این لبیک آزادگی و حریت از حلقوم ملت پرافتخار ایران بلند می‌شود.
پارسا خاطرنشان کرد: این ملت همچون سال‌های گذشته بار دیگر با حضور حماسی و شعور مهدوی خود، آبان ۹۸ را به صحنه‌ی بی بدیل مقابله با استکبار، تفکر استکباری و استعماری در جهان تبدیل کرد./خبرگزاری ایسنا