دوشنبه, 29 مهر 1398
شناسه خبر:643
همزمان با سفر دکتر رویوران به رشت صورت گرفت؛

حضور معاون سیاسی و امور بین الملل جمعیت دفاع از ملت فلسطین در جلسه هیات اجرایی دفتر گیلان

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ جلسه هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطين در استان گیلان با حضور معاون سیاسی و امور بین الملل جمعیت دفاع از ملت فلسطین برگزار شد.

براساس این خبر و به نقل از روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، حسین رویوران معاون سیاسی و امور بین الملل جمعیت دفاع از ملت فلسطین در جلسه هيات اجرايي اين جمعيت در استان گيلان شركت كرد.

معاون سیاسی و امور بین الملل جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان گیلان و همچنین جمع اعضای هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان با اشاره به اینکه دفتر جمعیت در استان گیلان توسط یکی از جوانان متعهد فعالیت خودش رو آغاز کرده گفت: انتظار همه از مسئولان استانی آن است كه حمایتهای لازم از این مجموعه که در راستای آرمان های نظام و انقلاب و تحت مدیریت یادگار بنیانگذار کبیر انقلابمان هدایت می شود را انجام دهند.

رویوران با تاکید بر اینکه فعالان اجتماعی (NGO) در سطح جهان این امکان را يافته اند تا در جهت احقاق حقوق مردم به دولتها کمک کنند اظهار داشت: باید از این فرصت نهایت بهره لازم را ببریم. وی افزود: با توجه به تجارب بسیار زیاد جمعیت دفاع از ملت فلسطین در حوزه مسائل خاورمیانه، به لطف خدا شاهد گسترش فعالیت های جمعیت در سراسر ایران اسلامی هستیم و ان شاء الله با حمایت های سرکار خانم دکتر مصطفوی ریاست و دبیرکل این جمعیت به دنبال حضوری موفق تر در سطح بین الملل هستیم.

در ابتدای این جلسه اسماعیل بلالایی، دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان ضمن خوش آمدگویی و اظهار خشنودی از حضور یکی از کارشناسان بنام و خبره مسائل خاورمیانه در استان گیلان، ضمن ارائه گزارشي از اقدامات انجام شده در دفتر گيلان، اظهار امیدواری کرد تا حضور رئيس كميسيون سياسي و امور بين الملل جمعيت دفاع از ملت فلسطين در گيلان سرآغازي باشد بر مشاركت بيشتر دستگاه هاي اجرايي استان با دفتر گيلان و موجب غناي كمي و كيفي برنامه ها به ويژه در گسترش معارف فلسطين در ميان اقشار مختلف استان گردد.

شايان ذكر حسين رويوران براي شركت در 3 نشست بصيرت افزايي در جمع دانشگاهيان، هاديان سياسي سپاه قدس گيلان و مسئولين نيروي انتظامي استان گيلان با هماهنگي جمعيت دفاع از ملت فلسطين - دفتر گیلان در رشت حضور يافتند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 53 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید