جمعه, 15 آذر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:920
به پیشنهاد اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان؛

اعضای هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان منصوب شدند

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ بنا بر پیشنهاد اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان دکتر مهدی شکیبایی قائم مقام دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین، اعضای هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان منصوب شدند.

براساس این خبر و به نقل از خبرگزاری قدس (قدسنا)، به پیشنهاد اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان، احکام اعضای هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان صادر شد.

روابط عمومی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد، بنا بر پیشنهاد اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان به «مهدی شکیبایی» قائم مقام دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین، اعضای هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان منصوب شدند. بر همین اساس آقایان حاج حمید کامران، دکتر عبداله حاتم زاده، دکتر علی اصغر دیده بان، عظیم اسماعیل زاده، داود صادقی، دکتر حسن آقاجانی، قاسم مصفا و دکتر نیما حاجتی به عنوان اعضای هیات اجرایی جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان منصوب شدند.
 
در متن احکام صادره چنین آمده است:

بسمه تعالی
فلسطین پاره تن اسلام است. امام خمینی(ره)

برادر گرامی جناب  آقای ...

پرداختن به موضوع فلسطین و حمایت از جهاد مقدس یکصدساله ملت رشید فلسطین برای رهایی خود و سرزمین اسلامی فلسطین و قدس شریف، از سلطه و اشغال، استعمار و استکبار و صهیونیسم بین الملل، توفیقی است که خدای عالمیان آن را نصیب ملت ایران کرده تا به عنوان ملت پیشتاز در حوزه عمل به تکلیف الهی، انسانی، اسلامی و ملی در این صف قرار گیرد. بی تردید همان سان که مقام معظم رهبری فرموده اند " قضیه‌ی فلسطین کلید رمز آلود گشوده شدن درهای فرج به روی امت اسلامی است"  بر این اساس و براساس آیه شریفه «وَ لَنْ یَجْعَلَ اللَّهُ لِلْکافِرینَ عَلَی الْمُؤْمِنینَ سَبیلاً» جمعیت دفاع از ملت فلسطین در راستای فرمان "گسترش معارف فلسطین"  امام خامنه ای و فراخوانی قاطبه مردم ایران به این عرصه مقدس که معظم له خطاب به اعضای این جمعیت فرمودند؛ "در پیشانی این کار نور رستگاری میبینم"با ایجاد دفاتر در استانهای مختلف تلاش دارد این فرمان ولی امر مسلمین را اجابت کند.

لذا بنا بر پیشنهاد جناب آقای اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان و با توجه به دانش، تعهد و پیشینه علمی و اجرایی؛ جنابعالی را به مدت یک سال به عنوان عضو هیات اجرایی جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان منصوب میکنم. امیدوارم در امتثال فرمان الهی در حمایت از مظلوم و در چارچوب ماموریت های اساسنامه و آئین نامه اجرایی جمعیت دفاع از ملت فلسطین و با هماهنگی با دبیر محترم این جمعیت در استان گیلان، موفق و موید باشید. باشد که این توفیق، زاد و توشه ای باشد ما را در روز تنهایی عظیم!

مهدی شکیبایی
جانشین دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 46 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید