چهارشنبه, 24 مهر 1398
شناسه خبر:3672
فرمانده انتظامی آستارا خبر داد:

ساماندهی دلالان و دست فروشان پایانه مرزی آستارا در دستور کار است

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ فرمانده انتظامی آستارا گفت: ساماندهی دست فروشان و دلالان مقابل پایانه مرزی آستارا در دستور کار است و به زودی عملیاتی خواهد شد.

سرهنگ محمد نمازی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان اظهار کرد: در رابطه با ساماندهی دلالان و دست فروشان مقابل پایانه مرزی آستارا طرحی به شهرداری و فرمانداری آستارا ارائه شده است و این افراد به بخش پارکینگ حاشیه پایانه مرزی انتقال خواهند یافت. وی با اشاره به اینکه در ساماندهی کلی، قسمتی از پارکینگ حاشیه پایانه مرزی آستارا به بخشی از این فضا به فعالیت افراد دست فروش و دلالان اختصاص خواهد یافت، افزود: عوامل نیروی انتظامی مستقر در محل پایانه مرزی آستارا اجازه ورود هیچ دلالی را به محوطه گمرک و پایانه مرزی آستارا نخواهند داد و با افراد سود جو و بر هم زننده امنیت در این دو مرکز مهم اقتصادی و گردشگری شهرستان برخورد خواهد شد.

نمازی از برخورد با قلیانسراها و خانه باغ‌های سنتی غیرمجاز در شهرستان مرزی آستارا خبر داد و گفت: هر صنفی که فاقد مجوزهای لازم باشد بسته خواهد شد.

فرمانده انتظامی آستارا با اشاره به کشف حجاب برخی از اتباع خارجی و به ویژه مسافران اهل جمهوری آذربایجان در شهرستان آستارا، اظهار کرد: اتباع جمهوری آذربایجان باید به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارند.

نمازی با بیان اینکه آستارا دورترین شهرستان از مرکز استان گیلان است به همین منظور برای پرسنل غیربومی نیروی انتظامی در این شهرستان واحد مسکونی ساخته می شود، گفت: کلنگ احداث تعدادی مسکن برای پرسنل غیر بومی نیروی انتظامی در آستارا به زودی بر زمین زده خواهد شد. وی زمان رسیدن پلیس به صحنه جرم در شهرستان مرزی آستارا را ۸ دقیقه اعلام کرد و افزود: مردم آستارا با پلیس ۱۱۰ همکاری خوبی دارند و با وجود مسافر پذیر بودن شهرستان و ترافیک شدید، مأموران انتظامی به سرعت در محل حادثه حاضر می شوند.

فرمانده انتظامی آستارا با اشاره به وجود سه طرح مجاز شنا، دو طرح دارای محدودیت و همچنین سه طرح غیر قابل شنا در شهرستان آستارا، اظهار کرد: سلامتی مردم برای نیروی انتظامی مهم است و هدف ما هدایت مردم به شنا کردن در نقاط امن دریا و مقابله با شنا کردن در نقاط ممنوعه و خطر آفرین است./خبرگزاری مهر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 117 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید