جمعه, 15 آذر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3854

سارق بانک فومن دستگیر شد

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ فرمانده انتظامی فومن از دستگیری سارق بانک‌ شهرستان فومن در یکی از استان‌های مرزی خبر داد.

سرهنگ "محسن جعفرزاده" با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع سرقت از يكي از بانك‌هاي شهرستان فومن، شناسايي و دستگيري سارقان در دستور کار پليس قرار گرفت.

اين مقام انتظامي با بیان اینکه متهمان در تعطیلات پایان هفته گذشته با تخریب دیوار پشت بانک وارد آنجا شده و مبلغ 622 میلیون ریال را به سرقت بردند افزود: کارآگاهان پليس پس از انجام تحقیقات گسترده ميداني و تعقيب سرنخ‌ها مخفيگاه سارق و طراح سرقت بانك را در يكي از استان‌هاي مرزي شناسايي كردند. وي بيان داشت: ماموران انتظامي با هماهنگی مقام قضائی به مخفيگاه متهم در استان مورد نظر اعزام شده و در يك عملیات غافلگیرانه سارق 25 ساله را دستگير كردند.

سرهنگ محسن جعفرزاده تصريح كرد: متهم در بررسي فني پليس و پس از مواجهه با مدارك و مستندات به سرقت بانك‌ فومن با همدستي 2 نفر دسرپرست معاونت اجتماعي پليس گيلان گفت: سارق دستگير شده غيربومي و داراي سابقه كيفري بوده است.

اين مقام انتظامي در پايان با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری 2 همدست دیگر سارق دستگير شده ادامه دارد از مساعدت دستگاه قضائی، سربازان گمنام امام زمان(عج) و پلیس آگاهی تقدیر و تشکر کرد./خبرنگار زهرا حسینی

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 31 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید