پنج شنبه, 25 مهر 1398
شناسه خبر:3868

کشف 295 فقره سرقت در فومن

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ فرمانده انتظامی فومن از کشف 295 فقره سرقت و دستگیری 119 سارق در 6 ماهه گذشته خبر داد.

سرهنگ "محسن جعفرزاده" به  تشریح اقدامات پلیس شهرستان فومن در 6 ماهه سال جاری و کشفیات مربوطه پرداخت.

این مقام انتظامی گفت: شهرستان فومن به لحاظ دارا بودن 2 منطقه گردشگری فعال از مناطق پرتردد استان گیلان است که برای حفظ امنیت موجود و ارتقاء آن، همکاران ما از ابتدای سال جاری تاکنون چند مرحله طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با همکاری شوراهای معتمد پلیس اجرا کرده‌اند. وی به کشف 295 فقره سرقت، دستگیری 119سارق و معرفی آنها به مقام قضائی در 6 ماهه سال جاری اشاره کرد و افزود: در این مدت بالغ بر 19 تن چوب جنگلی قاچاق کشف و متهمان آن تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ جعفرزاده با بیان اینکه ماموران انتظامی 12 کیلو و 460 گرم موادمخدر از نوع تریاک، يك کیلو و 560 گرم هروئین و 330 گرم حشیش را در این مدت کشف و چند باند موادمخدر را متلاشی کردند بیان داشت: هزار و 140 لیتر سوخت قاچاق و 18 قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز هم کشف شده است.

جعفرزاده ادامه داد: برابر هماهنگي‌هاي به‌عمل آمده با مقام قضائي در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشكنان 164 دستگاه موتورسيكلت و یک هزار و 579 دستگاه خودرو به دليل داشتن دستور قضائي، عدم رعايت قوانين و مقررات، تخلفات حادثه‌ساز، حمل كالاي قاچاق و مواد مخدر، انجام سرقت و جابجايي اموال مسروقه توقيف شدند. وی تصريح كرد: هزار و 423 واحد صنفی در 6 ماهه گذشته مورد بازديدقرار گرفتند كه در اين بين 51 واحد صنفی به علت عدم رعایت قوانين و مقررات پلمپ شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فومن در پایان این گفت و گو به برگزاری جلسات شورای معتمد پلیس و ارائه آموزش همگانی به شهروندان به منظور تنویر افکار عمومی، پیشگیری از وقوع جرم و تعامل با مسؤولان محلي، ائمه جمعه، بخشداران و دهياران اشاره داشت و خاطرنشان کرد: به منظور رسيدگي به مشكلات انتظامي مردم در 6ماهه گذشته 20 مرحله جلسه ارتباط مستقیم با شهروندان برگزار شده است./خبرنگار زهرا حسینی

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 150 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید