سه شنبه, 23 مهر 1398
شناسه خبر:1116
وزیر سابق اطلاعات در گیلان:

عده‌ای با شنیدن نام آمریکا آب از دهانشان جاری می‌شود

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ وزیر سابق اطلاعات اظهار داشت: نفوذ در بین شخصیت‌ها و درون نظام از دیگر اهداف دشمن برای فروپاشی انقلاب است.

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین حیدر مصلحی عصر امروز پنج‌شنبه در یادواره ۳۹ شهید شهر شلمان با طرح این سؤال که برای چه دلیلی یادواره‌های شهدا و مراسم‌های مذهبی را برگزار می‌کنیم، گفت: یادآوری رشادت‌های شهدا و الگوبرداری از تاریخ اسلام و انقلاب یکی از دلایل برگزاری یادواره‌ها است.

وزیر سابق اطلاعات کشور با اشاره به جایگاه قابل‌توجه تاریخ در دنیا، اظهار کرد: تاریخ یکی از علوم بزرگی است که موردتوجه همگان است و با تحقیق در تاریخ کشورها برنامه‌ریزی و توطئه می‌کنند.

وی افزود: دشمن با تحریف تاریخ جامعه را به انحراف می‌کشاند تا به اهداف شوم خود دست یابد.

مصلحی تاریخ را ابزاری برای عبرت جامعه دانست و عنوان کرد: بیان تاریخ برای این است تا انسان راه غلط را از مسیر درست تشخیص دهد و در صراط مستقیم حرکت کند‌.

وزیر سابق اطلاعات بابیان اینکه جنگ حق و باطل تا آخر دنیا ادامه دارد، گفت: باید تاریخ مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد تا اجازه ندهیم سر امام معصوم بر روی نیزه رود.
وی بابیان اینکه دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی دو پروژه را برنامه‌ریزی کرده است، اظهار کرد: تحریف انقلاب اولین برنامه دشمن علیه انقلاب است که امام خامنه‌ای در دو سال اخیر در این خصوص تأکید به مطالعه وصیت‌نامه امام خمینی و گفتمان انقلاب کرده‌اند.

حجت‌الاسلام مصلحی گفت: کلمه استکبار جزو آموزه‌های قرانی و یکی از اصطلاحات انقلاب امام است ولی برخی افراد از تکرار استکبارستیزی سر باز می‌زنند و از ایالات‌متحده امریکا یا قدرت‌های جهانی با افتخار نام می‌برند.

وزیر سابق اطلاعات با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی استکبار را در تمام دنیا هدف قرار داده است، افزود: نفوذ در بین شخصیت‌ها و درون نظام از دیگر اهداف دشمن برای فروپاشی انقلاب است.

وی عنوان کرد: ایجاد حکومت اسلامی در ایران، بیداری اسلامی در دنیا و زمینه‌سازی ظهور امام زمان سه هدف امام برای انقلاب اسلامی بود که هم‌اکنون اثرات اهداف امام را شاهد هستیم.
مصلحی بابیان اینکه امریکا رو به فروپاشی است، افزود: اما متأسفانه عده‌ای در درون کشور با شنیدن نام امریکا آب از دهانشان جاری می‌شود.

وزیر سابق اطلاعات رأی را یکی از نمونه‌های آشکار دموکراسی در انقلاب اسلامی دانست و گفت: مردم به کسی رأی دهند که دروغ نگوید و به فکر توسعه کارخانه‌ها و اشتغال باشد./لنگرخبر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 119 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید