چهارشنبه, 24 مهر 1398
شناسه خبر:3658
نماینده لنگرود در مجلس مطرح کرد:

پرداخت کمک بلا عوض برای ساکنان حریم رودخانه ها در لنگرود

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: به ساکنان حریم رودخانه ها برای جلوگیری از هر گونه حادثه ای کمک بلاعوض و تسهیلات برای تملک زمین پرداخت می شود.

مهرداد لاهوتی عصر سه شنبه در مراسم اهدای ۱۱۷۶ سند روستایی که در مسجد جامع دریاسر لنگرود که با حضور معاون عمران بنیاد مسکن برگزار شد، اظهار کرد: امروز نیازمند عزم جدی دستگاه ها به ویژه ثبت اسناد برای صدور سند روستایی هستیم. وی با اشاره به خسارت سیل در شهرستان لنگرود، افزود: آمادگی لازم برای انتقال خانه های حریم رودخانه به مکان های امن با پرداخت کمک بلاعوض و تسهیلات وجود دارد.

در ادامه این مراسم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان شاخص اجرای طرح هادی در شهرستان لنگرود ۴۱ درصد است که معادل مجموع شاخص استان، اظهار کرد: شهرستان لنگرود در شاخص اجرای طرح هادی ۵ درصد عقب تر از شاخص کشوری است.

محمد اکبرزاده با اشاره به بهره برداری از آسفالت راه ۱۲ روستا در شهرستان لنگرود، افزود: در مجموع در این ۱۲ روستا ۶۶ هزار و ۷۰۰ متر آسفالت با اعتباری ۵ میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان اجرا شده است.

اکبرزاده به صدور سند روستایی نیز در این شهرستان اشاره کرد و شاخص آن را ۴۴ درصد عنوان و تصریح کرد: شاخص صدور سند روستایی در استان گیلان ۳۶ درصد است.وی با اشاره به تهیه و بازنگری طرح هادی هفت روستای شهرستان لنگرود، گفت: برای این حوزه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون اعتبار هزینه شده است./مهر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 90 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید