سه شنبه, 23 مهر 1398
شناسه خبر:3643

شهرستان رشت 566 واحد تولیدی راکد دارد

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ فرماندار شهرستان رشت از 566 واحد تولیدی راکد در شهرستان رشت خبر داد.

میرشمس مومنی‌زاده صبح امروز در جلسه رفع موانع تولید شهرستان رشت اظهار داشت: ایجاد اشتغال و رونق تولید در شهرستان رشت نیازمند حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه‌‌گذاران است و این کارگروه تاکنون عملکرد خوبی در این زمینه داشته است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت خاطرنشان کرد: امیدواریم با رفع موانع تولید در شهرستان رشت شاهد رشد در بخش‌های مختلف تولیدی و ایجاد اشتغال و رفع موانع موجود باشیم. وی با اشاره به واحدهای تولیدی راکد در شهرستان رشت گفت: 566 واحد راکد در شهرستان رشت وجود دارد که 439 واحد از این آمار متعلق به سازمان صمت، 125 واحد مربوط به جهاد کشاورزی و 2 واحد نیز متعلق به میراث فرهنگی شهرستان رشت است.

مومنی‌زاده با بیان اینکه بیش از 6 هزار نفر در سازمان میراث فرهنگی شهرستان رشت فعالیت دارند تصریح کرد: در بخش اشتغال پایدار روستایی 88 میلیارد تومان با تعهد اشتغال برای 999 نفر پرداخت شده است.

فرماندار شهرستان رشت افزود: در بحث اشتغال فراگیر در شهرستان رشت از 222 میلیارد تومان، 43 میلیارد و 263 میلیون تومان با تعهد اشتغال برای 419 نفر پرداخت شده است که این آمار نشان‌دهنده پرداخت 19 درصدی در این بخش است.صاحبان واحدهای تولیدی مختلف فعال در شهرستان رشت در این جلسه به بیان مشکلات واحدهای تحت مدیریت خود پرداختند./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 102 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید