سه شنبه, 23 مهر 1398
شناسه خبر:3689

اجازه نمی‌دهیم حقی از مددجویان کمیته امداد در گیلان پایمال شود

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: نهاد کمیته امداد خود را مسئول حل مشکلات مددجویان خود ‌می‌داند و اجازه نمی‌دهیم هیچ حقی از مددجویان در این استان پایمال شود.

عباس اهرابی اظهار داشت: هرساله تعداد زیادی مسکن توسط کمیته امداد برای مددجویان ساخته می‌شود بنابراین ساخت مسکن برای مددجویان فاقد مسکن و یا دارای مسکن نامناسب با اولویت زنان سرپرست خانوار از برنامه‌های مهم این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با بیان اینکه قبل از ساخت و ساز مسکن برای مددجویان در ابتدا پروانه ساخت برای آنان صادر و گرفته می‌شود افزود: صدور پروانه ساخت برای مددجویان کمیته امداد به صورت رایگان انجام می‌شود و مددجو هیچ مبلغی را پرداخت نمی‌کند.

اهرابی به مشکلات پیش آمده در مسکن یکی از مددجویان نهاد کمیته امداد استان گیلان در بخش خمام اشاره کرد و ابراز داشت: در پایان سال 95، پروانه ساخت به اسم مددجوی مذکور صادر شد و ساخت مسکن برای وی نیز از سال 96 توسط کمیته امداد آغاز شد. وی با بیان اینکه سرانجام پس از 95 درصد پیشرفت فیزیکی در ساخت مسکن برای مددجوی مذکور، خانواده مددجو در آن اسکان پیدا کردند افزود: اما پسرعموی مددجو معترض شده که زمین مال اوست این درحالی است که قبلاً پروانه ساخت به اسم مددجو صادر شده و جنبه قانونی دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با اشاره به اینکه از طریق اداره حقوقی پیگیر مشکل مددجویی که در بخش خمام برای مسکن وی مشکل پیش آمد هستیم تا مشکل این مددجو حل شود و حقی از وی ضایع نشود تصریح کرد: اجازه نمی‌دهیم هیچ حقی از مددجویان ما پایمال شود.

اهرابی اشاره به اینکه خانواده مددجوی نامبرده تا مشخص شدن قانونی موضوع مسکن از طریق کمیته امداد در یک خانه اجاره‌ای اسکان داده می‌شوند گفت: این نهاد متولی همه مددجویان است ما خودمان را مسئول حل مشکلات آنها می‌دانیم و برای رفع مشکلات آنها نیز تلاش می‌کنیم.

اقدامات متناسب از محل منابع کمیته امداد استان گیلان برای ساماندهی وضعیت اسکان خانواده‌ای که در بخش خمام برای مسکن‌ آنها مشکل پیش آمد انجام می‌شود./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 123 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید