جمعه, 15 آذر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3810
وزیر اطلاعات در رشت:

مردم و نخبگان عامل اصلی برقراری امنیت در کشور هستند

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ وزیر اطلاعات گفت: استان گیلان جزء استان‌های ممتاز کشور است و امروز نخبگان و مردم عامل اصلی برقراری امنیت در استان گیلان هستند.

حجت الاسلام سید محمود علوی صبح دیروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان در رشت اظهار داشت: استان گیلان جزء استان‌های ممتاز کشور است و مشکل امنیتی ندارد.

وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه مردم عامل اصلی برقراری امنیت در استان گیلان هستند خاطرنشان کرد: استان گیلان دارای فرهیختگان بسیاری است و شخصیت‌های بسیاری در این استان زندگی می‌کنند.

علوی به وجود علمای فاضل در استان گیلان اشاره کرد و ابراز داشت: این استان به نوعی به بلوغ سیاسی رسیده است البته در معرض تأثیر دیدگاه‌های مختلف وجود دارد بنابراین باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با اشاره به شاخصه‌های سرسبزی استان گیلان اظهار داشت: این استان علاوه بر شاخصه‌های سرسبز بودن دارای نخبگان بسیاری است و ما نیز به این استان علاقه‌مند هستیم.

علوی با بیان اینکه مشکل امنیتی در استان گیلان وجود ندارد خاطرنشان کرد: خوشبختانه عامل اصلی امنیت در این استان  مردم هستند و مردم امنیت را برقرار کردند به همین دلیل مشکل امنیتی در استان وجود ندارد.

وزیر اطلاعات با اشاره به همراهی عمومی نخبگان و همدلی مردم در استان گیلان ابراز داشت: امروز می‌توانیم بگوییم که استان گیلان، استان کم‌مساله‌ای است البته همراهی و همدلی مردم و نخبگان بسیار در سطوح جامعه تأثیرگذار است.

در دیدار مذکور مدیرکل جدید اطلاعات گیلان معرفی شد و از تلاش‌های مدیرکل سابق قدردانی به عمل آمد./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 33 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید