پنج شنبه, 25 مهر 1398
شناسه خبر:3853
آیت الله فلاحتی در جلسه جهت تکریم و معارفه استاندار گیلان:

برای برون رفت از مشکلات گیلان از فضای ملتهب سیاسی و جناحی باید دور شد/ خودزنی بین مسئولان آسیب و مانع پیشرفت گیلان است

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ نماینده ولی فقیه در گیلان بر همکاری و تعاون تمام مسئولان و نمایندگان مردم در مجلس فارغ از جناح بندی های سیاسی برای پیشرفت همه جانبه استان تاکید کرد و گفت: به دور از فضای ملتهب سیاسی و جناحی می توان برای برون رفت از مشکلات گیلان به موفقیت رسید و از بحران ها عبور کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در جلسه شورای اداری گیلان که در سالن غدیر استانداری برگزار جهت تکریم و معارفه استاندار گیلان شد با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان اباعبدالله حسین(ع) اظهار کرد: گیلان یکی از استان های نزدیک پایتخت محسوب می شود و از دو ویژگی سعادت زا برخوردار است. وی، منابع انسانی غنی و شخصیت های مدیر و با تجربه بومی و غیر بومی را نخستین ویژگی گیلان عنوان کرد و افزود: وجود منابع غیر انسانی به ویژه دریا، جلگه و کوه از جمله ظرفیت های سعادت زای استان است و می تواند ظرفیت گسترده ای در راستای رشد همه جانبه و توسعه میدانی برای منطقه فراهم آورد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه وجود منابع انسانی غنی و کافی گیلان هنوز درون زایی خود را واجد است، تصریح کرد: بستر برای استفاده منابع غیر انسانی برای پیشرفت استان فراهم است اما نبود وحدت رویه بین نیروهای مسئول و کارآمد از آسیب های توسعه همه جانبه گیلان محسوب می شود.

آیت الله فلاحتی ادامه داد: اگر وحدت رویه بین مسئولان ارشد استانی و شهرستانی وجود داشته باشد می توانیم شاهد رشد در مناطق مختلف گیلان باشیم. وی، خواستار توجه ویژه مسئولان مرکز کشور به گیلان شد و بیان کرد: در سایه وحدت رویه و همدلی مسئولان می توان نابسامانی های استان را به سامان رساند.

نماینده ولی فقیه در گیلان به فرهنگ غنی گیلانی ها اشاره کرد و گفت: به ویژه پس از ورود اسلام به گیلان، فرهنگ دینی با نجابت و معرفت مردم استان عجین شده است.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه خودزنی بین مسئولان یکی از آسیب هایی است که می تواند مانع پیشرفت گیلان باشد، خاطرنشان کرد: با جبران نقص مذکور می توانیم گام های مستحکمی برای سعادت مردم و تعالی استان برداریم. وی یادآور شد: حمایت همه جانبه مسئولان کشوری می تواند تعالی در عرصه فرهنگ، اقتصاد و سیاست را متوجه گیلان کند.

امام جمعه رشت با تاکید بر همکاری و تعاون تمام مسئولان و نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی فارغ از جناح بندی های سیاسی برای پیشرفت همه جانبه استان، اظهار کرد: به دور از فضای ملتهب سیاسی و جناحی می توان برای برون رفت از مشکلات گیلان به موفقیت رسید و از بحران ها عبور کرد.

آیت الله فلاحتی در پایان با قدردانی از تلاش های مصطفی سالاری استاندار سابق گیلان، اظهار کرد: با توجه به  آشنایی ۸ ماهه آقای زارع از استان، آرزوی موفقیت برای استاندار جدید گیلان دارم./خبرنگار محسن آقائی دوست

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 396 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید