دوشنبه, 22 مهر 1398
شناسه خبر:714
به همت معاونت خدمات شهری شهرداری رشت:

طرح گشت فوریت‌های اجتماعی جهت ساماندهی افراد بی‌خانمان در رشت شروع به کار کرد

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ در راستای اجرای ماده ۵۵ قانون شهرداریهای و کاهش آسیب های اجنماعی گشت فوریت های اجتماعی شهرداری رشت شروع به کار کرد.

طیبه بینا با اعلام این مطلب افزود: رویکرد ما در مدیریت شهری همواره توجه به سلامت اجتماعی و اجرای برنامه های مناسب در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی بوده که در همین راستا شهرداری رشت با همکاری و مشارکت دیگر دستگاههای مسئول اقدام به راه اندازی گشت فوریت های اجتماعی کرده است.

وی با اشاره به شروع فصل سرما و حضور افراد بی خانمان و کارتن خواب در طول شبانه روز در سطح شهر گفت: افراد بی خانمان و متکدی پس از جمع آوری توسط کارشناسان اجتماعی تحت مشاوره قرار گرفته و جهت ساماندهی و بهره مندی از برنامه های حمایتی به گرمخانه، سامانکده و مراکز اسکان موقت و دائمی انتقال داده می شوند.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری تلاش برای افزایش سطح رفاه و امنیت شهروندان را یکی از وظایف مهم و اصلی مجموعه شهرداری رشت عنوان کرد و گفت: از کلیه شهروندان تقاضا می گردد تا جهت همکاری در این خصوص گزارشات خود را به سامانه ۱۳۷ شهرداری و ۱۲۳ اورژانس اجتماعی بهزیستی اعلام و از کمک های مالی به اینگونه افراد خودداری نمایند./دیارمیرزا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 164 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید