سه شنبه, 23 مهر 1398
شناسه خبر:718

همایش شعر و موسیقی «شیون فومنی» با تجلیل از «نادر گلچین» و «علی اکبر پور» در رشت برگزار می شود

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ همایش شعر و موسیقی «شیون فومنی» به مناسبت هفتادمین زادروز این شاعر فقید، هفته اول دی ماه ۱۳۹۵ در شهر رشت برگزار می شود. این در حالیست که در این مراسم، تجلیل از دو هنرمند کشورمان، «نادر گلچین» و «علی اکبر پور» نیز انجام خواهد گرفت.

همایش شعر و موسیقی «شیون فومنی» و تجلیل از اساتید «نادر گلچین» و «علی اکبر پور»، در روز پنج شنبه، ۲ دی ماه سال جاری، با حضور هنرمندان و هنردوستان در شهر رشت برگزار می شود.

در این همایش که به همت و حمایت شهرداری منطقه ۲۲ رشت و بنیاد فرهنگی و هنری «شیون فومنی»، ساعت ۱۷ از تاریخ فوق، در محل سالن اجتماعات مخابرات برپا می گردد، از دو پیشکسوت گیلانی هنر ایران زمین استاد «نادر گلچین» (خواننده ی آواهای ماندگار) و استاد علی اکبرپور (آهنگساز ترانه های خاطره انگیز) تجلیل ویژه بعمل خواهد آمد.

شایان ذکر است در همایش شعر و موسیقی شاعر معاصر شیون فومنی، خانواده ی این شاعر فقید نیز حضور خواهند داشت.

زاد روز «شیون فومنی»، ۳ دی ماه می باشد که امسال هفتادمین سال تولد این شاعرمردمی و محبوب معاصر است. این نخستین همایش شعر و موسیقی «شیون فومنی» است که با حضور شاعران، هنرمندان و نویسندگان نامدار کشور همراه با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برگزار می شود و ورود برای عموم آزاد می باشد./رشت پرس

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 96 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید