جمعه, 15 آذر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3867

رئیس جدید اداره صمت شهرستان شفت معارفه شد

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ آیین تودیع سرپرست و معارفه ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت شفت صبح روز شنبه در دفتر محمدرضا محسنی فرماندار این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شفت در این نشست با اشاره به اینکه دامنه فعالیت های وزارت صنعت ، معدن و تجارت گسترده است افزود : پیگیری احیای وزارت بازرگانی توسط دولت می تواند شایسته و موثر باشد. وی با بیان اینکه شهرستان شفت قریب به 600 کیلومتر مربع وسعت دارد و نسبت به سایر شهرستان های گیلان از شاخص های توسعه و عمران عقب مانده است افزود : عدم توجه به زیرساخت ها در دهه های گذشته ، نزدیکی به مرکز استان و مهاجرت سبب شده است که جمعیت این شهرستان شناور باشد و بازار آن رونق و پایداری لازم را نداشته باشد.

محسنی با اشاره به اینکه شفت به صورت پایلوت به عنوان یکی از 31 شهرستان کمتر توسعه یافته کشور معرفی شده است تصریح نمود : این موضوع می تواند سبب تمرکز دستگاه های اجرایی و خدماتی کشور و استان برای توسعه شهرستان شفت شود.

مقام عالی دولت در شفت با بیان اینکه مدیران باید بر وظایف سازمانی خود اشرافیت داشته باشند تصریح نمود : یک مدیر موفق نسبت به سیاست های دولت باید باور و اعتقاد قلبی داشته باشد. وی ساماندهی اصناف ، جلوگیری از فعالیت های واحدهای غیرمجاز ، مقابله با گرانفروشی و رعایت بهداشت محیط کسب و کار را یکی از مطالبات شهرستان به ویژه شهروندان برشمرد و تصریح نمود : قانون مداری و افزایش نظارت ها برای حفظ حقوق شهروندی و بهره گیری بیش از پیش اقتصادی از ظرفیت های گردشگری شهرستان شفت لازم و ضروری است.

محسنی در ادامه با اشاره به اینکه اداره صمت همواره باید با اتاق اصناف و اتحادیه ها تعامل داشته باشد افزود : شفافیت مالی و دقت نظر در میزان درآمدها و هزینه ها سبب پیشگیری از بروز مشکلات خواهد شد.

در پایان این نشست از زحمات مصطفی ترابی و همچنین یوسف مسیحا قدردانی و امیرحسین رسام به عنوان ریاست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان شفت معرفی شد.

گفتنیست وی پیش از این کارشناس مسوول اداره امور معادنِ سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بود و ریاست اداره تنظیم بازار و مدیر روابط عمومی سازمان بازرگانی (سابق) را در کارنامه کاری خود دارد./خبرنگار زهرا حسینی

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 34 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید