چهارشنبه, 24 مهر 1398
شناسه خبر:1132
فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا خبرداد:

برگزاری یادواره سرداران، فرماندهان و ۵۴۰ شهید شهرستان صومعه سرا

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا گفت: یادواره سرداران ، فرماندهان و ۵۴۰ شهید شهرستان صومعه سرا با سخنرانی جانشین فرمانده کل ارتش در روز پنج شنبه ۱۹ اسفند برگزار می گردد.

سرهنگ کیا عاشوری امروز در جلسه پشتیبانی برگزاری یادواره شهدای شهرستان صومعه سرا در سالن جلسات فرمانداری صومعه سرا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: مردم شهرستان صومعه سرا در میزبانی از دو شهید گمنام تولمشهر سنگ تمام گذاشتند که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی با بین اینکه مردم ما قدردان شهدا هستندافزود: عزت و اقتدار و آسایش و آرامش و امنتی امروز کشور را مدیون خون پاک شهدا هستیم.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا گفت: هر ساله هنگام تحویل سال، سال خود را در کنار مزار شهدا آغاز و در طول سال هم با برگزاری یادواره ها و بیعت های دوباره با شهدا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش می کنیم.

سرهنگ عاشوری، شهدا را سبب بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: در دهه ۶۰ شهدا مختص به یک خانواده بودند اما اکنون بعد از گذشت بیش از ۳۰ سال مردم شهدا را از آن خود می دانند که این نشان از رمز ماندگاری شهدا است.

وی با بیان اینکه یادواره بزرگ ۵۴۰ شهید شهرستان صومعه سرا هر ساله با سخنرانی مقامات عالی رتبه سپاه و ارتش در صومعه سرا برگزار می شود، خاطرنشان کرد: امسال هم یادواره سرداران ، فرماندهان و ۵۴۰ شهید شهرستان صومعه سرا در روز پنج شنبه  ۱۹ اسفند برگزار می گردد.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با اشاره به اینکه امیراحمدرضا پوردستان، جانشین فرمانده کل ارتش سخنران این مراسم است، اظهارداشت: یادواره مذکور در مصلی مجسد جعفری برگزار خواهد شد.

سرهنگ عاشوری با بیان اینکه مسئولان در راستای فضاسازی فرهنگی شهر تلاش کنند ،افزود: باید فضا را به گونه‌ای آماده کنیم که فضا به عطر شهدا معطر شود./واران خبر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 146 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید