دوشنبه, 29 مهر 1398
شناسه خبر:1134
فرماندار صومعه سرا:

شرایط و بستر را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه یک رای فقط صرفا همان یک رای نیست ونشان از تبلور افکار انسان است، گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری باید شرایط وبستر را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو فراهم کنیم.

علی فتح الهی امروز در جلسه ساماندهی امور جوانان با بیان اینکه جوانان مهمترین قشرجامعه را تشکیل می دهند، اظهار داشت: در سراسر دنیا قشر جوان به عنوان یک فرصت برای کشورها محسوب می شود.

وی با بیان اینکه برخی از کشورها که دارای رشد منفی هستند حسرت وجود جوانان را می خورند، افزود: کشور ایران یک کشور جوان است که با برنامه ریزی درست و صحیح می تواند از این فرصت به خوبی بهره مند شود.

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه قشر جوان جامعه مورد هدف ما و دشمنان است، گفت: ما باید بتوانیم بهترین ساماندهی و برنامه‌ها برای این قشر داشته باشیم و از طرفی دشمن هم می خواهد نیروهای کارآمد را از نظام و انقلاب دلسرد کند و مورد هجوم خود قرار دهد.

فتح اللهی با بیان اینکه برنامه ریزی صحیح اولی تر از برنامه است، تصریح کرد: به هر میزان برنامه ریزی ما درست و صحیح انجام شود به همان اندازه از آسیب ها و ناهنجاری های جامعه کاسته می شود.

وی خاطرنشان کرد: سلامت کامل یک انسان در زمینه های اعتقادی، دینی، اجتماعی، ورزشی ، علمی و … به رشد اندیشه و افکار او بستگی دارد.

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه مهمترین اتفاق ۳ ماه آینده کشور انتخابات است، اظهار داشت: از نظر امام راحل نظر مردم به قدری مهم بود که بعد از پیروزی انقلاب اسلامیدر ۲۲ بهمن، در ۱۲ فروردین ماه انتخابات نوع حکومت توسط مردم را برگزار کردند.

فتح اللهی، نظر مردم برای انتخابات را بسیار مهم برای نظام تلقی کرد و افزود: تقریبا هر یک سال در میان میلیاردها تومان برای انتخابات هزینه می‌شود تا بدانند مردم چه کسی را انتخاب می‌کنند.

وی با بیان اینکه یک رای فقط صرفا همان یک رای نیست ونشان از تبلور افکار انسان است ، گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری باید شرایط وبستر را برای مشارکت حداکثری مردم  در انتخابات پیش رو  فراهم کنیم.

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه ما به عنوان مجریان انتخابات باید بستر را برای مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم کنیم، گفت: مردم را باید پای صندوق‌های رای بیاوریم زیرا دنیا نگاهشان بر روی حضور مردم در انتخابات است./ واران خبر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • المحبت

    مهمانان فقط ببریم ضیابر حلوا بخورند یا یک کیسه برنج بگیرند ما نمایشگاه بزرگ و دایمی و امکانات گردشگری لازم داریم ما می توانیم پارک ساحلی داشته باشیم این مجسمه مرد عرب را از میدان شهر دور کنید و به فرهنگ گیلان توجه کنید ببیند مسافر میاید یا نه فرماندارمحترم کجای صومعه سرا را بایدگردشگر ببیند مناره بازارخراب شده . پل گاز روبار یا خرابه گسگرات چگونه باید مهمانان را هدایت کرد متاسفاً صومعه سرا مناطق تاریخی منسجمی ندارد تازه زیرساختی نه محل استراحت نمازخانه یا سرویس بهداشتی توریست درب خانه چه کسی جهت رفتن به توالت مراجع کنند

    پاسخ

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 101 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید