دوشنبه, 29 مهر 1398
شناسه خبر:1162
فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا خبر داد:

کشف بیش از ۸۱ هزار مواد منفجره در صومعه سرا

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ سرهنگ آقاجانی از کشف حدود ۸۱ هزار مواد منفجره در آستانه چهارشنبه سوری در صومعه سرا خبر داد.

سرهنگ آقاجانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان صومعه سرا با اشاره به نزدیک شدن به چهارشنبه سوری گفت: با تلاش همکاران ما در نیروی انتظامی و طی چند مرحله توانستیم بیش از ۸۱ هزار مواد محترقه کشف و ضبط کنیم که نسبت به سال گذشته ۱۲۵ درصد افزایش داشته.

وی در ادامه با اشاره به انفجار چند روز پیش در اربیل گفت: خطر این مواد منفجره بسیار زیاد است و متاسفانه همانطور که چند روز پیش شاهد بودیم همین مواد منفجره جان ۷ تن از هم میهنان مان گرفته شد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: تمام پیش بینی ها و اقدامات لازم در زمینه نظم بخشی و جلوگیری از انحرافات و اخلال  در نظم در این مراسم صورت گرفته و طرح هایی در این زمینه تهیه شده و با همکاری دستگاه های مختلف اجرا می شود.

وی در پایان ضمن تشکر از تعامل دستگاه قضایی با پلیس به شهروندان توصیه کرد در آستانه فرا رسیدن سال نو خانواده خود را با اعمال غلط خود اندوهگین ننموده و از ایجاد آتش سوزی های بزگ نمایشی و قرار دادن ترقه و وسایل آتش بازی در آتش به منظور ایجاد صدای انفجار جدا خودداری نمایند./واران خبر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 68 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید