جمعه, 15 آذر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:1164
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلابی شهرستان صومعه سرا:

با ایمان، اتحاد و پیروی از ولایت فقیه میتوان بر مشکلات کشور فائق آمد

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلابی شهرستان صومعه سرا با اشاره به مشکلات اقتصادی، اشتغال و ... کشور گفت: برای فائق آمدن بر این مشکلات باید به صورت عملی ایمان، اتحاد و پیروی از ولایت فقیه داشته باشیم و متحد شویم.

حمید کامران با اشاره به آیه وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَمیعًا وَلا تَفَرَّق گفت: یکی از دستورات قرآن این است که آحاد امت اسلامی با یکدیگر متحد باشند؛ دست در دست یکدیگر بگذارند. وی افزود: در این آیه خداوند و میفرماید: همگی به ریسمان خدا، چنگ زنید، و پراکنده نشوید! حال این ریسمان میتواند قرآن، اسلام، پیامبر و یا انقلاب و ولایت فقیه باشد.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب صومعه سرا با اشاره به اهمیت وحدت در کشور گفت: نقطه اشتراک ما در کشور قانون اساسی، اهداف حضرت امام و رهنمود های مقام معظم رهبری است و رمز پیروزی ما در انقلاب هم سه مسئله اتحاد مردم، ایمان مردم و رهبری واحد بود و تا زمانی که این سه عنصر باشد دشمن نمیتواند به این نظام آسیب رساند.

حمید کامران گفت: در این زمان لبه تیز حملات دشمن به ایمان مردم، اتحاد مردم و ولایت فقیه است و اگر در این زمان بتوانیم ایمان، اتحاد و پیروی از ولایت فقیه داشته باشیم میتوانیم آن مشکلات موجود در کشور نظیر بیکاری، اقتصاد و ... را حل کنیم.

وی افزود: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اولین قدم برای رسیدن به این اهداف است و جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی نیامده تا برای نیروهای انقلابی پدری کند، بلکه آمده تا برای این نیروها نقش برادر را داشته باشد.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب صومعه سرا با تأکید بر لزوم وحدت نیروهای مؤمن و انقلابی برای رفع مشکلات کشور گفت: اصل وحدت یک ریشه معرفتی و قرآنی دارد و حقیقت و جوهره وحدت از نظر اعتقادی و سیاسی پیروی از ولایت و عملی کردن رهنمودهای ایشان است./واران خبر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 57 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید