سه شنبه, 23 مهر 1398
شناسه خبر:1724
طی یک جلسه معارفه صورت گرفت؛

دیدار هیات مدیره و بازرس کانون خبرنگاران شهرستان صومعه سرا با فرماندار صومعه سرا

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ فرماندار شهرستان صومعه سرا در دیدار هیات مدیره و بازرس کانون خبرنگاران شهرستان صومعه سرا ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این کانون افزود: از هرفرصتی برای فرهنگ سازی استفاده کنیم.

براساس این خبر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان صومعه سرا مهندس فتح اللهی در جلسه معارفه بازرس و اعضای هیات مدیره کانون خبرنگاران ضمن تبریک فرا رسیدن ایام 13 آبان، گفت: این روزها فرصتی است برای ما تا با رسانه ای کردن و هر چه پرشورتر نشان دادن راهپیمایی 13 آبان، باز مانند سالهای گذشته در جهان خوش بدرخشیم.

فتح اللهی عنوان کرد: پیاده روی اربعین جلوه باشکوهی از عالم محشر است و همه اقشار جامعه از همه جای دنیا و با تفکرات متفاوت به قبله گاه دلشان رفته و عاشقانه با معبود خویش پیمانی دوباره می ببندند.

وی با اشاره به اینکه ابزار کار رسانه قلم است عنوان کرد: همانگونه که خداوند در قرآن به قلم یاد کرده و سوره قلم نیز در قرآن آمده است، قلم شما اصحاب رسانه نیز مقدس و قابل احترام است. پس با آگاهی و نگهداشتن حرمت این قلم که وظیفه خطیری بر عهده همه ما گذاشته سعی کنیم هم زبان گویای مردم بوده و هم اطلاع رسانی دقیقی داشته و با صراحت کلام اخبار را به سمع و نظر مردم برسانیم.

فرماندار شهرستان صومعه سرا با اشاره به هدف رسانه، افزود: اطلاع رسانی دقیق و ایجاد حلقه ارتباطی و رعایت پیوست فرهنگی بین مردم و مسئولینشان است. وی در ادامه گفت: در بحث زباله و اشاعه فرهنگ روستای بدون زباله تاکنون گامهای خوبی برداشته شده است، ریختن زباله در طبیت آسیب بزرگی برای کشاورزان و زراعتشان است.

مهندس علی فتح اللهی اظهارداشت: تلاش کنیم خبرهایی که به اطلاع مردم میرسد در راستای رساندن یک پیام فرهنگی بوده و نتیجه مطلوب و اثر گذاری داشته باشد و عنوان کرد: فراهم سازی بستر مناسب و ایجاد تعامل بین ادارات و تشکیل جلسات کاربردی و برنامه محور در هر چه بهتر پیش برد اهداف ما و عملکرد مطلوب نقش بسزایی دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان صومعه سرا تاکید کرد: با مردم روراست بوده و برای جلب رضایتشان تمام اخبار مربوط به مشکلاتشان را به فرمانداری منعکس کنیم و افزود: اگر بتوانیم فرهنگ جامعه ای را بسازیم پس حتما توانسته ایم بسیاری از مشکلات روزمره مردم را حل کنیم.

فرماندار در پایان ضمن تشکر ویژه از اصحاب رسانه و تبریک آغاز به کار کانون خبرنگاران شهرستان گفت: تلاش ما بر این است که در جلسات بعدی از حضور افراد صاحب نظر و کسانی که فکر اقتصادی خوبی دارند با در نظر گرفتن محدودیت ها و ضوابط کار بهره لازم را در جهت پیش برد اهداف و جلب رضایت مردم شریف این شهرستان داشته باشیم.

گفتنی است در ادامه هر کدام از اعضای هیات مدیره و بازرس کانون به ارائه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 144 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید