پنج شنبه, 25 مهر 1398
شناسه خبر:3871

معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان صومعه سرا بازدید کرد

  • انداز قلم

به گزارش سومانیوز ؛ معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ضمن بازدید از بیمارستان های امام خمینی(ره) صومعه سرا و امام حسن مجتبی(ع) فومن، نحوه خدمت رسانی در این بیمارستان ها را مورد بررسی قرار داد.


بر اساس این خبر  قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیات همراه، ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان های امام خمینی(ره) صومعه سرا و امام حسن مجتبی(ع) فومن و عیادت از بیماران، نحوه خدمت رسانی در این بیمارستان ها را مورد بررسی قرار داد.
همچنین در این بازدید، روند پیشرفت فیزیکی پروژه در حال ساخت مرکز اورژانس صومعه سرا نیز مورد ارزیابی قرار گرفت. این پروژه در زمینی به مساحت 4200مترمربع، با پیشرفت فیزیکی 45درصد و اعتبار 5میلیاردو 200میلیون تومان در حال ساخت است.
در این بازدید علی نوبخت- رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، محمدمهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس، نورصالحی- معاون درمان و جمعی از مدیران و مسئولان دانشگاه نیز حضور داشتند./ایلنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 385 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید