پنج شنبه, 25 مهر 1398
شناسه خبر:3875

مگر بد عهدی های آمریکا در برجام را فراموش کرده ایم که مجددا مذاکره کنیم.

  • انداز قلم

به گزارش سومانیوز ؛ نماینده ولی فقیه در گیلان در صومعه سرا گفت : سپاه عزت را برای کشور به ارمغان آورده است.

بر اساس این خبر نماینده ولی فقیه در گیلان امروز در سفر به صومعه سرا بعد از دیدار با خانواده 4 شهید این شهرستان با فرماندهان ، پاسداران ، بسیجیان و خانواده های شهدای پاسدار صومعه سرا هم دیدار کرد.
آیت الله فلاحتی در این دیدار ، سپاه پاسداران را برآمده از دل مردم دانست و گفت : امروز سپاه عزت را برای کشور به ارمغان آورده است.
وی خاطر نشان کرد : دلیرمردان سپاه پاسداران با سرنگونی پهپاد پیشرفته آمریکا ، شیطان بزرگ را به زانو درآورده و باردیگر اقتدار نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشاندند.
امام جمعه رشت با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر مطلقا با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد افزود : مگر بد عهدی های آمریکا در برجام را فراموش کرده ایم که مجددا مذاکره کنیم.
آیت الله فلاحتی با تاکید بر تقویت روحیه معنوی در جامعه گفت : گلزار های شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم بهترین مکان برای تقویت و ارتقا روحیه معنوی است و مقام معظم رهبری بر این موضوع تاکید دارند و مزار شهدا را همانند مزار امامزادگان می دانند./واحد مرکزی خبر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 86 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید