سه شنبه, 23 مهر 1398
شناسه خبر:3716
رییس صمت شهرستان صومعه سرا خبر داد؛

توزیع سهمیه دولتی لاستیک و کاغذ در شهرستان صومعه سرا

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان صومعه سرا، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما گزارشی از برنامه های اخیر این سازمان داد.

شعاعی از توزیع سهمیه دولتی لاستیک برای حمل و نقل وسایل عمومی این شهرستان در چند روز آینده خبر داد. وی همچنین به توزیع کاغذ برای ادارات دولتی شهرستان بخصوص اداره آموزش و پرورش اشاره کرد.

 رییس صمت شهرستان صومعه سرا در ادمه به نظارت بر قیمت مرغ که با همکاری اداره صمت و کشاورزی و تعریزات حکومتی صورت پذیرفته اشاره کرد و گفت: قیمت در نظر گرفته شده برای مرغ پرکنده 12900 و برای مرغ زنده 8550 اعلام شده است. وی در ادامه توضیح داد: این قیمت در نظر گرفته شده برای مرغ زنده، مربوط به مرغدارانی می باشد که از دان مرغ با نرخ ارز دولتی استفاده کرده اند. وی همچنین گفت: تنها کشتارگاهی که نسبت به درج قیمت مصوبه ی دولتی اقدام نموده است، کشتارگاه صنعتی مطهر گیلان می باشد.

فریبرز شعاعی در ادمه در مورد بررسی عدم توزیع به موقع آرد با نرخ دولتی در بین نانواییها اشاره کرد و گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان صومعه سرا پیگیریهای لازم را در مورد این موضوع نیز انجام خواهد داد./حامد مقدم

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 50 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید