دوشنبه, 29 مهر 1398
شناسه خبر:3782

تشکیل جلسه کار گروه اشتغال و بوم گردی در سالن اجتماعات صومعه سرا

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ جلسه کارگروه اشتغال و بوم گردی به ریاست مهندس توفیقی معاون فرماندار در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه اعضای کار گروه روسای بانک های عامل، رییس اداره کار و رفاه و تعاون و میراث فرهنگی، بخشدار مرکزی، بخشداران تولم و گوراب زرمیخ، جهاد کشاورزی و کمیته امداد صومعه سرا و گوراب زرمیخ، نماینده صنعت، معدن و تجارت و تعدادی از خبرنگاران و۰۰۰ حضور داشتند.

مهندس توفیقی در بخشی از سخنان خود با تاکید بر رفع موانع و رسیدگی به مشکلات دریافت کنندگان تسهیلات خاطر نشان ساخت قبل از دعوت درخواست کنندگان تسهیلات و کاهش دغدغه ها، روند پیشرفت پرونده را بخشداران بررسی کنند و از انجام گرفتن یا نگرفتن آنها آگاهی یابند. لیست نهایی را تکمیل و انصرافی ها را از سایت حذف و اینکه چه افرادی راغب هستند در جهت رفع مشکلات انان اقدام کنیم.

توفیقی افزود: این پرونده های دریافتی از تسهیلات سال قبل میباشد و برای سال ۹۸  که سال رونق تولید می باشد، منتظر دستور العمل جدید هستیم؛ وی اظهار داشت در حقیقت تمام تلاش ما برای حل معضل بیکاری و ایجاد اشتغال است و به این منظور باید دست به دست هم بدهیم و کمک کنیم تا موفقیت بیشتری داشته باشیم.

در پایان هر کدام از بخشداران و روسای ادارات و بانک های عامل توضیحات لازم را ارائه نمودند و همچنین در پایان جلسه مقرر گردید در جلسات آینده ضمن دعوت از دریافت کنندگان تسهیلات واستماع موانع و مشکلات انان تصمیمات لازم و نهایی اتخاذ گردد./ محسن آقایی دوست

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 552 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید