جمعه, 15 آذر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3884

از پیشکسوتان ایثار وشهادت در ایام هفته دفاع مقدس در صومعه سرا تجلیل خواهد شد

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ جلسه هماهنگی تجلیل از پیشکسوتان ایثار و شهادت در فرمانداری صومعه سرا به ریاست محمد حیدری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی در محل دفتر ایشان، با حضور تعدادی از مسئولین و روسای ادارات بنیاد شهید، اموزش وپرورش، نیروی انتظامی، اصناف، صنعت، معدن و تجارت، ارشاد، اوقاف، سپاه، شهرداران، بخشداران، نماینده صدا و سیما و خبرنگار خبرگزاری سوما برگزار گردید.

سردار رضایی در بخشی از سخنان خود در جلسه اعلام نمود در هفته دفاع مقدس از  پیشکسوتان ایثار و شهادت و عزیزان پیشکسوتی که در جامعه هدف ما شناسایی شده اند در یکی از ایام هفته دفاع مقدس تجلیل وقدردانی بعمل خواهد امد.

محمد حیدری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری صومعه سرا هم در بخشی از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ و انقلاب خاطرنشان ساخت؛ با توجه به حضور اکثر عزیزان ایثارگر در ادارات بعنوان شاغل ادارات موظف گردیدند تا هر چه سریعتر نسبت به معرفی این عزیزان و تکمیل لیست نهایی با ایشان هماهنگ نمایند. همچنین شهرداران نسبت به اطلاع رسانی و اصناف و صنعت، معدن و تجارت در مورد پذیرایی مدعوین آمادگی خودرا اعلام نمودند.

گفتنیست جامعه هدف شامل عزیزان ایثارگر و رزمنده، ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و خانواده معظم شهدا میباشد./خبرنگار محسن آقائی دوست

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 157 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید