چهارشنبه, 24 مهر 1398
شناسه خبر:686
مادر شهید محمد اتابه:

فرزندم هدیه امام حسین (ع) بود و در راه حضرت زینب (س) شهید شد

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ تعدادی از عوامل اجرایی و بازیگران نمایش وعده شوم به همراه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا جهت تشکر از حضور خانواده شهید مدافع حرم محمد اتابه در مراسم اختتامیه این نمایش در خانه پدری آن شهید بزرگوار حضور بعمل رساندند.

بر اساس این خبر، در ساعتی پس از مغرب تعدادی از عوامل نمایش وعده شوم با حضور در خانه پدری شهید مدافع حرم محمد اتابه در گوراب زرمیخ از حضور خانواده ان بزرگوار در مراسم اختتامیه نمایش وعده شوم تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
سید محمود رزمگیر ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا با بیان اینکه در عصر حاضر که همبستگی دشمنان در جهت اهداف بدشان بیشتر است ما نیز باید در جهت اهداف خیر و نیکو همبستگیمان بیشتر شود و بازدید ها و دیدار ها یکی از راه های افزایش این همبستگی هاست.
وی با اشاره به چهره نیکو شهید محمد اتابه و اخلاقیات خوب این شهید مدافع حرم تصریح کرد : طول عمر افراد مهم نیست بلکه لحظات مهم است ، گاه یک لحظه می تواند منشا خیرات بسیاری بشود.


ایشان در ادامه سخنان خود با ابراز تشکر از عوامل نمایش وعده شوم بابت دعوت از خانواده این شهید بزرگوار برای مراسم اختتامیه و با اشاره به پرچم سرخ نصب شده در بالای گنبد حرم حضرت امام حسین (ع) عنوان کرد: جنگ حسینی ها و یزیدیان همچنان ادامه دارد و به عقیده بنده مهمترین بخش این جنگ ، جنگ حسین نفسانی با یزید نفسانی هر انسانی است که میتواند کربلایی دیگر در درون هر انسانی بسازد.
در ادامه این بازدید ، فرشید شعبان زاده مشاور کارگردان نمایش وعده شوم با اشاره به اینکه تفکر اولیه این نمایش از حدود دو سال پیش شروع شده بود تصریح کرد : نمایش وعده شوم قراربود سال گذشته اجرا بشود که بر اساس یک سری مشکلات شخصی در گروه به روی صحنه نرفت ، اما توفیق داشتیم امسال این نمایش با حمایت همه دوستان در معرض دید عموم قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه در درون همه اهالی هنر یک احساس دین نسبت به اولین شهید مدافع حرم از شهرستان صومعه سرا داشتیم ، و از آنجایی که حرف و عمل اهالی هنر بر روی صحنه است تصمیم گرفتیم که این کار را تقدیم به شهید بزرگوار محمد اتابه عزیز نماییم.
سامان اسماعیل زاده ، کارگردان نمایش آیینی مذهبی وعده شوم با تشکر از قبول دعوت خانواده این شهید بزرگوار جهت حضور در اختتامیه نمایش گفت : یقینا حضور این مادر یک نورانیت خاص به مجلس ما داد و میتوانم به جرأت بگویم یکی از بهترین اجراهای ما در طول این چند ماه از برنامه ریزی تا به اختتامیه بود و این نیز از برکات وجودی مادر گرامی بود که همچین فرزند رشیدی را نقدیم جامعه نموده است.
در انتهای این دیدار ، برادر شهید و مادر شهید محمد اتابه با تشکر  از ابراز همدردی و حضور همه مردم شهرستان در کنار آنها در طول این مدت ، به بازگویی خاطراتی از این شهید مدافع حرم پرداختند .

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • ال امان

    ما مقدم فرماندارآینده انشاالله خانم مونا ابرو فراخ گرامی داریم، شاید یک زن با دقت نظر و جسارت زنانه بتواند به شهر صومعه سرا چهره زیبا و منحصربفر دهد -
    متاسفاً شهرما داری چیدمانی مناسب شهری نیست وجود یک خیایان باریک پر ترافیک که تمام بانکها و ساختمان پزشکان و داروخانه ها فقط فقط در یکجا جمع شده اند، وپیاده روها کوچک اما در اشغال کسب صومعه سرایی .خانم مهندس مونا ابرو فراخ کارهای سختی در پیش داری ولی ما برایت آرزوی موفقیت می کنیم

    پاسخ

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 165 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید