سه شنبه, 21 آبان 1398
شناسه خبر:708
در یک تودیع و معارفه فوری و غریبانه؛

رزمگیر از اداره فرهنگ و ارشاد صومعه سرا رفت و صفرپور سرپرست شد

  • انداز قلم

اختصاصی سوما نیوز؛ متولی فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا در حالی معرفی گردید که رسانه های محلی در باب عدم اطلاع رسانی زمان تودیع و معارفه فوق گلایه ای به منظور انعکاس و نحوه پوشش خبری داشتند.

در سوی دیگر ماجرا با توجه به رضایت اهالی هنر شهرستان که خود مهم ترین مرجع رتبه بندی عملکرد ریاست این اداره محسوب می شوند، انتظار داشتند که مراسمی در خور شان در جهت تقدیر از زحمات چندین ساله سید محمود رزمگیر در مقام متولی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرفته شود. هرچند حدس و گمان ها در این باره طی هفته ی اخیر چنین روایتی را متصور می نمود.

حال باید منتظر ماند تا عملکرد نورالله صفرپور در واپسین ماه های مانده به دولت تدبیر و امید به کدوم جهت سوق خواهد داشت. البته سید محمود رزمگیر نیز تا حد مطلوبی توانسته بود با توجه به نحوه مدیریت و اعتبارات موجود، ارتباط مساعدی را با اهالی فرهنگ و ارشاد صومعه سرا برقرار نماید که برای ایشان ضمن عرض خداقوت، آرزوی توفیق داریم و برای مدیر جدید نیز آینده ای سرشار از موفقیت از خداوند منان خواستاریم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 79 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید