چهارشنبه, 24 مهر 1398
شناسه خبر:754
امام جمعه شهرستان صومعه سرا:

هدایت های پیامبرگونه مقام معظم رهبری باعث جدایی مردم از فتنه گران شد

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ مردم ولایت مدار و با بصیرت شهرستان صومعه سرا با تجمع در میدان اصلی شهر به مناسبت 9 دی روز بصیرت با آرمان های ولایت فقیه و رهبری تجدید پیمان کرده و از فتنه گران بیزاری جستند.

به گزارش خبرنگار ما، صبح امروز بار دیگر مردم همیشه در صحنه شهرستان صومعه سرا در سالروز حوادث 9 دی 1388 با تجمعی باشکوه و با شعارهایی همچون مرگ بر فتنه گر و مرگ بر منافق حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام داشتند.

صدیقی در این تجمع باشکوه با بیان روایاتی از چگونگی فریب خوردن مردم در جنگ های جمل و صفین و شوراندن آنها بر علیه امیرالمومنین علی(ع) گفت : در طول تاریخ جهالت ، سفاهت و نادانی عامل بدبختی بشر بوده که هم دنیایشان و هم آخرتشان را از دست داده اند. وی با اشاره به اینکه اگر این نادانی با لجاجت همراه شود موجبات بدبختی خود و عده ای همراه خودشان را فراهم نموده و پشتشان به زمین سائیده خواهد شد.

امام جمعه شهرستان صومعه سرا در ادامه سخنان خود با بیان حوادث رخداده در سال 88 بیان کرد: در فتنه 88 عده ای آدم لجوج و جاهل با آنکه همه چیز برایشان فراهم و آشکار بود و قبل از انتخابات همه دم از قانون میزدند ، اما در آستانه اعلام نتایج انتخابات همان صحنه هایی را که با کمک استکبار جهانی از ماه ها قبل آرام آرام طراحی کرده بودند را اجرا کرده و زمینه انقلاب مخملی را در ایران فراهم نمودند و مردم را که از همه جا بی خبر بودند به صحنه آورده و آشوب کردند. اما هدایت های پیامبر گونه مقام معظم رهبری باعث آگاهی و جدایی مردم از فتنه گران شد.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صدیقی با تصریح اینکه فتنه گران خیال میکردند ایران نیز مانند سایر کشور ها با انقلاب های رنگین دچار تغییرات میشود می شود عنوان کرد: همین مردم با بصیرت و خداجو کوچه و بازار ، حزب اللهی ها ، مردمی که به انقلاب و اسلام دل بسته بودند به صحنه امده و مانع به تحقق پیوستن افکار آنها شدند.

در پایان این مراسم بیانیه تجمع نهم دی سال 1395 مردم شهرستان صومعه سرا قرائت شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 46 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید