چهارشنبه, 24 مهر 1398
شناسه خبر:843

صومعه سرای من با خیال راحت نفس بکش، عطر دلخوشی می آید...

  • انداز قلم

اختصاصی سوما نیوز - به قلم سوما؛ دیروز 7 اسفند روز برزگی برای مردم کشور عزیزم ایران بود روزی که اقتدار یک ملت غیور به رخ جهانیان کشیده شد و بعد از چهار سال دلخوشی به دیارمان برگشت.

آری حدود چهار سال پیش بود که با شمارش آرای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه صومعه سرا، شهر زیبایم سوماسرای همیشه شاداب در اوج هیجانی کاذب از انتخاب یک نماینده جدید به جشن و پایکوبی برخاست اما تمام ایران را در بهتی عمیق فرو برد، تا جایی که همگان می گفتند بلبل گیلان خاموش شد و مطلبی از حقیر در همین رسانه که الان تنها رسانه رسمی این شهرستان محسوب می شود با عنوان «دلخوش رفت، امیدواریم دلخوشی میان ما بماند» نیز منتشر شد. آری دلخوش رفت و با رفتنش خیر و برکت نیز از شهرمان پر کشید.

اما صومعه سرای من دیگر با خیال راحت نفس بکش، عطر دلخوشی می آید ... شمیم سرزندگی و شور و شعف می آید ... آری سوماسرایم شاد باش و بخند چون شب تاریکت به سپیده دم دلخوشی رسیده، دیگر باید دو دست را بر روی زانوات بگذاری و یا علی گویان دوباره بپا خیزی ... باید برای 4 سال کار و تلاش خودت را آماده کنی،

دیروز مردمان سرافرازت جواب دندان شکنی به بداخلاقی ها، تهمت زدن ها، مظلوم نمایی ها و ... دادند. صومعه سرایم بدان که این مردم قدر تو را خوب می داند و دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نخواهند کرد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 68 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید