چهارشنبه, 05 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3283
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان؛

تشدید بارندگی ها و وزش باد در گیلان طی امشب

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از تشدید بارندگی ها و وزش باد در استان طی امشب (پنجشنبه شب) خبر داد.

مازیار غلامی گفت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت تناوبی سامانه بارشی در منطقه است که بر این اساس ابرناکی و مه آلود بودن هوا، بارندگی و وزش باد، کاهش دما و برای ارتفاعات بالادست بارش برف مورد انتظار است.

وی ادامه داد: از پنجشنبه شب با توجه به تقویت موج ناپایدار، در بعضی نقاط شرایط برای تشدید بارندگی و باد تا صبح جمعه فراهم می شولی ولی این سامانه ناپایدار طی ظهر جمعه تضعیف و به تدریج از منطقه خارج خواهد شد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان آسمان امروز را ابری و مه آلود، بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد (طی شب بعضی نقاط شدید)، ارتفاعات بالادست بارش برف عنوان و برای فردا (جمعه) نیز آسمان استان را ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (بعضی نقاط شدید)، ارتفاعات بالادست بارش برف، به تدریج طی ظهر کاهش ناپایداری و ابر پیش بینی کرد.

غلامی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با 19 درجه مربوط به رودبار و کمینه دمای استان را با دو درجه مربوط به ماسوله و جیرنده ذکر کرد. وی بیشینه دمای امروز رشت را نیز 10 و کمینه دمای فردای مرکز استان را شش درجه عنوان کرد.

وی بیشترین میزان بارش باران در گیلان طی شبانه روز گذشته را نیز با بیش از 10 میلمیتر مربوط به لاهیجان عنوان کرد./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 158 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید