چهارشنبه, 05 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3271

دبل آستارا در قهرمانی لیگ برتر فوتبال گیلان

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ پس از کسب عنوان قهرمانی تیم فوتبال شهرداری آستارا در فصل گذشته لیگ برتر گیلان، مقاومت آستارا توانست مقام قهرمانی فصل جدید این لیگ را از آن خود کند.

مقاومت آستارا که به عنوان یک تیم نوظهور با ترکیبی از بازیکنان با انگیزه، پس از کسب عنوان قهرمانی در زیر گروه لیگ برتر گیلان، جواز حضور در مسابقات فصل 98 – 1397 لیگ برتر استان (جام گیل) را کسب کرده بود، توانست مقام نخست این لیگ را به خود اختصاص دهد.

تیم مقاومت آستارا در حالی به این عنوان دست یافت که یک هفته تا پایان دیدارهای این لیگ 13 تیمی باقی مانده است. گل مقاومت آستارا در دقایق پایانی توسط «امین معاف» هافبک این تیم مقابل سردارجنگل گوراب زرمیخ به ثمر رسید تا تیم میهمان با یک تساوی با ارزش در خارج از خانه و کسب 49 امتیاز، قهرمانی خود را جشن بگیرد.

مقاومت، فصل آینده نماینده استان گیلان در زیر گروه لیگ دسته سوم باشگاه های کشور خواهند بود. مقام قهرمانی لیگ برتر گیلان در فصل گذشته به تیم شهرداری آستارا رسیده بود که این تیم پس از پیروزی در دیدارهای دشوار به مرحله پایانی لیگ دسته سوم باشگاه های کشور راه یافته و نیم فصل را با قهرمانی به پایان رسانده است. شهرداری آستارا یکی از شانس های استان گیلان برای صعود به لیگ دسته دوم باشگاه های کشور می باشد.

لازم به توضیح است، در چارچوب لیگ برتر باشگاه های استان گیلان، در هفته پایانی دخانیات گیلان و سردارجنگل گوراب زرمیخ برای سهمیه جام حذفی به مصاف هم می روند و ملوان جوان رشت و میرزاکوچک صومعه سرا برای بقا می جنگند./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 142 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید