سه شنبه, 04 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3249

جاده های مازندران برفی شد

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ فرمانده پلیس راه مازندان اعلام کرد که اکنون مسیرهای جاده های مواصلاتی مازندران به پایتخت شاهد بارش سنگین برف و مه غلیظ است.

علیرضا قدمی روز چهارشنبه افزود: در حال حاضر از محدوده پل زنگوله تا تونل کندوان بارش نسبتا سنگین برف مشاهده می شود و در باقی مسیرهای این محور هوا بارانی هماره با مه غلیظ و ابری است. وی گفت: همچنین در محور هراز نیز بارش برف از محدوده آب اسک تا آبعلی در محدوده استان تهران آغاز شده و در حد فاصل منظریه تا امامزاده هاشم بارش برف سنگین و مه غلیظ مشاهده می شود.

فرمانده پلیس راه مازندران همچنین اعلام کرد که در جاده سوادکوه هم در حد فاصل گدوگ تا گرزین خیل بارش خفیف برف مشاهده می شود و جاده نیز در این مسیر لغزنده است. وی با بیان اینکه آسمان در محور کیاسر ابری و در برخی نقاط بارانی است، گفت: در محور های کناره و محور ورودی استان از شرق و غرب آسمان ابری است.

پلیس راه مازندران نیز به دلیل پیش بینی شرایط جوی نامساعد برای تعطیلات پایانی هفته، به همراه داشتن وسایل زمستانی از جمله زنجیر چرخ، لباس گرم و مقداری غذا در خودرو را برای تردد در محورهای کوهستانی الزامی اعلام کرد. بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران، سامانه بارشی که از بامداد امروز وارد استان مازندران شد تا روز شنبه مهمان این خطه از شمالا کشور است./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 79 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید